У Кіцманській райлікарні пробурили свердловину для водопостачання
Добавив:
Коментарів: 0
Добавлено: 3-12-2019, 23:00
Переглядів: 108
Свердловину для водопостачання будують на території Кіцманської центральної районної лікарні. Її вартість — 270 тисяч гривень, але в майбутньому це дозволить економити кошти на централізованому водопостачанні.

У Кіцманській райлікарні пробурили свердловину для водопостачання

  

Із травня 2019 року вартість централізованого водопостачання і водовідведення в Кіцмані для юридичних осіб становить 75 гривень за кубічний метр. Оскільки така велика установа як районна лікарня використовує багато води, щомісяця платіжки за водопостачання і водовідведення перевищували 80 тисяч гривень.

Тому адміністрація Кіцманської ЦРЛ вирішила збудувати на своїй території свердловину для водопостачання. Роботи виконує ДП НАК "Надра України" "Західукргеологія" Львівська геологорозвідувальна експедиція.

— Свердловина глибиною понад 60 метрів, вже зробили хімічний аналії води — всі показники нормальні, — розповідає головний лікар Кіцманської центральної лікакрні Володимир Хромюк. — Тож найближчим часом будівництво свердловини завершиться і ми зможемо використовувати воду поки що для технічних потреб і вже суттєво економити. Я дякую за підтримку т.в.о.голови райдержадміністрації Юрія Косару і голові районної ради Петрові Лумею, які з розумінням ставляться до потреб медицини району, сприяють виділенню коштів для ремонтів приміщення та, зокрема, для будівництва свердловини, яку незабаром введуть в експлуатацію.

Інформація
Відвідувачі, Ви так само можете залишити коментарі до даної публікації
Схожі новини:

Контакти

Громадсько-політичний тижневик
"Вільне життя"

Передплатний індекс: 61546

Адреса: 59300, м.Кіцмань,
Чернівецької області,
вул.Незалежності, 62, А.

Тел. (03736) 2-37-05, 2-12-22, 2-15-78,
2-39-72, 099-209-20-82.

web-сайт: www.freelife.cv.ua,
E-mail: free_life@ukr.net


Особистий кабінет
Особистий кабінет