Кіцманський район: рятувальники навчають, як діяти у випадку пожежі та як запобігти займанню
Добавив:
Коментарів: 0
Добавлено: 6-11-2019, 15:11
Переглядів: 24

5 листопада працівники Кіцманського районного сектору Управління ДСНС України у Чернівецькій області провели теоретичні заняття та практичні інструктажі для працівників КУ «Кіцманський районний центр первинної  медико-санітарної допомоги». Під час теоретичного заняття з лікарями та медичним персоналом амбулаторій загальної практики-сімейної медицини, фельдшерсько-акушерських пунктів та пунктів здоров'я Кіцманщини вогнеборці, перш за все, акцентували увагу присутніх на основних причинах виникнення пожеж та методах їхнього запобігання. Лікарям та медперсоналу працівники Служби порятунку розповіли та продемонстрували, як правильно  інформувати екстрені служби про подію, оперативно та злагоджено проводити евакуацію людей з приміщення, де виникла пожежа, за необхідності здійснити гасіння пожежі первинними засобами пожежогасіння – вогнегасниками.   

Кіцманський район: рятувальники навчають, як діяти у випадку пожежі та як запобігти займанню

 

 

Окрім того, інспектори районного сектору Управління впродовж тижня оглянули приміщення амбулаторій, ФАПів та пунктів здоров’я Кіцманського району на предмет доступності шляхів евакуації, справності автоматичних систем протипожежного захисту, наявності первинних засобів пожежогасіння. 

Кіцманський район: рятувальники навчають, як діяти у випадку пожежі та як запобігти займанню

 


5 листопада в рамках тижня знань з основ безпеки життєдіяльності особовим складом Кіцманського РС та ДПРЧ-9 УДСНС України у Чернівецькій області, було проведено показове навчання в Борівецькому ЗЗСО І-ІІступенів.

З учнями проведено бесіди на теми: «Небезпека вдома й на вулиці», «Як діяти якщо пожежа застала у приміщенні» «Правила користування побутовими, газо- та електроприладами», «Небезпека спалювання сухої трави», «Правила пожежної безпеки в лісі» «Правила поведінки при виявленні вибухонебезпечних предметів», «Правила безпеки під час сильного вітру, шквалів, буревію» «Як діяти у натовпі» «Правила поведінки на воді та поблизу водоймищ», «Правила поведінки в осінньо-зимовий період» «Мужня професія рятувальник»: Після чого було проведено показ ПТО яке знаходиться на автомобілі та використання первинних засобів пожежогасіння на початковій стадії пожежі.

Кіцманський район: рятувальники навчають, як діяти у випадку пожежі та як запобігти займанню

 


 

Державна служба України з надзвичайних ситуацій та Міністерство освіти і науки України, щоб уникнути смертельних випадків та травмування серед дітей, звертається до кожного громадянина країни, особливо до батьків.

ЗВЕРНЕННЯ ДО БАТЬКІВ

З початку року на території Кіцманського раойну виникла 101 пожежа. Найчастіше до пожеж призводить людська необережність. Пожежі завдають значних матеріальних збитків краянам, проте найстрашніше, що внаслідок пожеж гинуть люди. Вже з початку року на Кіцманщині загинуло 5 людей.

За статистикою, основною причиною виникнення пожеж, на яких гинуть діти, є саме дитячі пустощі з вогнем. Біда також приходить тоді, коли діти залишаються наодинці і поруч немає дорослих. Іноді достатньо декількох хвилин, щоб сталося лихо. Залишені без нагляду запальничка чи сірники поруч із легкозаймистими речами можуть призвести до трагедії.

Шановні батьки!

Нагадайте малечі наступні правила безпеки:

- не слід намагатися загасити полум’я самостійно;

- потрібно зателефонувати за номером «101» та покликати на допомогу дорослих;

- не можна ховатися від пожежі у шафі, під ліжком та інших темних місцях;

- не слід гасити електроприлади водою;

- не можна користуватися під час пожежі ліфтом;

- потрібно намочити тканину водою та дихати крізь неї і швидко залишити приміщення;

- якщо вийти з приміщення немає можливості, то слід вийти на балкон та кликати на допомогу.

Пам’ятайте, що наші діти – найцінніше, що є в нашому житті і їх життя та здоров’я залежить тільки від нас!

 

 

   

Інформація
Відвідувачі, Ви так само можете залишити коментарі до даної публікації
Схожі новини:

Контакти

Громадсько-політичний тижневик
"Вільне життя"

Передплатний індекс: 61546

Адреса: 59300, м.Кіцмань,
Чернівецької області,
вул.Незалежності, 62, А.

Тел. (03736) 2-37-05, 2-12-22, 2-15-78,
2-39-72, 099-209-20-82.

web-сайт: www.freelife.cv.ua,
E-mail: free_life@ukr.net


Особистий кабінет
Особистий кабінет