Визначили сильніших
Добавив:
Коментарів: 0
Добавлено: 27-01-2017, 09:31
Переглядів: 164

Визначили сильніших

 Минулими вихідними проводилися змагання з волейболу та настільного тенісу серед вихованців Кіцманської РДЮСШ «Колос». Учні показали хорошу гру та спортивний характер. У запеклій боротьбі перше місце зайняли волейболісти зі Ставчан, друге місце у киселівських, третє у шишківських, четверте у борівських, п’яте у шишківських спортсменів. Таким чином визначили гравців, які будуть захищати честь спортивної школи на обласних змаганнях в м.Сторожинець.

У турнірі з настільного тенісу виступали кращі вихованці спортивної школи з Верхніх Станівців, Зеленева, Шишківців та Кіцманя. Змагання проводилися серед юнаків та дівчат відповідно до вікових особливостей. У результаті змагань серед дівчат перше місце зайняла Галина Захарова із Зеленева, друге — Ліна Літун з Шишківців. Серед молодших юнаків переможцем став Богдан Чайка з Кіцманя, друге місце зайняв Богдан Грицюк із Зеленева, третє — Михайло Бевцик з Кіцманя.
Серед спортсменів старшої вікової групи перше місце зайняв Микола Панюшин (Шишківці), друге — Іван Михайлюк (Верхні Станівці), третє — Василь Гулей (Шишківці). Змістовну гру показали такі гравці, як Іван Палагнюк, Максим Віксич, Михайло Павлюк, Станіслав Савчук, Михайло Сандуляк, Георгій Грицюк.
Інформація
Відвідувачі, Ви так само можете залишити коментарі до даної публікації
Схожі новини:

Контакти

Громадсько-політичний тижневик
"Вільне життя"

Передплатний індекс: 61546

Адреса: 59300, м.Кіцмань,
Чернівецької області,
вул.Незалежності, 62, А.

Тел. (03736) 2-37-05, 2-12-22, 2-15-78,
2-39-72, 099-209-20-82.

web-сайт: www.freelife.cv.ua,
E-mail: free_life@ukr.net


Особистий кабінет
Особистий кабінет