Бюро правової допомоги у вересні виповнилося 3 роки!
Добавив:
Коментарів: 0
Добавлено: 21-09-2019, 21:29
Переглядів: 41

Понад 14 тисяч жителів Буковини отримали там безоплатну правову допомогу.

Жителі Чернівецької області змогли отримати безоплатні консультації та роз’яснення з питань правового характеру завдяки роботі бюро правової допомоги. Вони дізнались, як діяти, аби відстояти свої права. Вперше такі точки доступу до безоплатної правової допомоги запрацювали 1 вересня 2016 року. Впровадження розгалуженої мережі бюро парової допомоги відбулося задля того, щоб створити рівні можливості доступу людей до права і правосуддя.

Бюро правової допомоги у вересні виповнилося 3 роки!

 

«Бюро правової допомоги – це підрозділи державних установ, що об’єднують всеукраїнську мережу юристів, готових надавати правову допомогу, захищати законні інтереси громадян, - розповів директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернівецькій області Аркадій Мунтяну.- У них кожен може отримати правову інформацію та консультації, а найбільш соціально незахищені люди – і правову допомогу в суді».

Які послуги можна отримати у бюро?

Клієнти бюро можуть отримати безоплатну первинну правову допомогу, яка включає:

·надання правової інформації;

·надання консультацій і роз'яснень з правових питань;

·складення заяв, скарг та інших документів правового характеру (крім процесуальних);

·надання допомоги в забезпеченні доступу особи до вторинної правової допомоги та медіації.

 

 

Безоплатна вторинна правова допомога– вид державної гарантії включає захист від обвинувачення та представництво у суді соціально вразливих категорій громадян (перелік яких визначено у статті 14 Закону України «Про безоплатну правову допомогу». Окрім того, це також складення процесуальних документів.

 

Нагадуємо, що усі послуги бюро правової допомоги безоплатні для наших клієнтів!

 

Для отримання правової допомоги жителям Кіцманського району, можна звернутись до відділу «Кіцманське бюро правової допомоги» Чернівецького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, що знаходиться за адресою: м. Кіцмань, вул. Незалежності, 83 або за тел.: 2-10-38.

Крім того, можна зателефонувати через систему інтернет – спілкування «Скайп» набравши «Кіцманське бюро правової допомоги», або «kitsmanske@legalaid.cv.ua»щоденно з 9.00 до 18.00 год. (крім вихідних та святкових днів).

Детальну інформацію з питань, пов’язаних з отриманням безоплатної правової допомоги, можна отримати за єдиним номером цілодобової телефонної лінії безоплатної правової допомоги – 0 800 213 103.

Інформація
Відвідувачі, Ви так само можете залишити коментарі до даної публікації
Схожі новини:

Контакти

Громадсько-політичний тижневик
"Вільне життя"

Передплатний індекс: 61546

Адреса: 59300, м.Кіцмань,
Чернівецької області,
вул.Незалежності, 62, А.

Тел. (03736) 2-37-05, 2-12-22, 2-15-78,
2-39-72, 099-209-20-82.

web-сайт: www.freelife.cv.ua,
E-mail: free_life@ukr.net


Особистий кабінет
Особистий кабінет