Триває ямковий ремонт дороги з Кіцманя до Киселева
Добавив:
Коментарів: 0
Добавлено: 6-08-2019, 12:55
Переглядів: 14

5 серпня розпочався ямковий ремонт дороги з Кіцманя на Ставчани і Киселів. Дорожниками у понеділок було використано 5 вантажівок асфальтної суміші.

Триває ямковий ремонт дороги з Кіцманя до Киселева

 Нагадаємо, що 2 серпня у Кіцмані люди перекрили трасу, вимагаючи ремонту доріг до сіл Кіцманщини. Особливо — до Ставчан і Киселева. З ними зустрілися в.о.голови райдержадміністрації Галина Мельничук та начальник департаменту капітального будівництва та дорожнього господарства ОДА Олександр Пуршага. Він роз'ясним механізм фінсування та проведення ремонтних робіт на дорогах і повідомив, що на ремонт частини дорожнього полотна тривають тендери.

 


Триває ямковий ремонт дороги з Кіцманя до Киселева

 Тож 5 серпня начальник департаменту капітального будівництва та дорожнього господарства Олександр Пуршага разом з в.о.голови райдержадміністрації Галиною Мельничук ознайомились з ходом ямкового ремонту на дорозі Кіцмань-Киселів-Степанівка. Тут працюють бригади філій «Кіцманський райавтодор» спільно з Чернівецькою ДЕД, філією «Заставнівський райавтодор» та ШБУ 60 (с.Магала). Дороги місцевого значення у 2019 році передані на баланс облдержадміністрації і утримуються за рахунок ОДА. Про це йдеться на офіційному сайті райдержадміністрації kitsman.bukoda.gov.

Інформація
Відвідувачі, Ви так само можете залишити коментарі до даної публікації
Схожі новини:

Контакти

Громадсько-політичний тижневик
"Вільне життя"

Передплатний індекс: 61546

Адреса: 59300, м.Кіцмань,
Чернівецької області,
вул.Незалежності, 62, А.

Тел. (03736) 2-37-05, 2-12-22, 2-15-78,
2-39-72, 099-209-20-82.

web-сайт: www.freelife.cv.ua,
E-mail: free_life@ukr.net


Особистий кабінет
Особистий кабінет