Іван Рибак повідомляє про чергові інформаційні атаки проти нього
Добавив:
Коментарів: 0
Добавлено: 18-07-2019, 16:50
Переглядів: 217

Народний депутат України Іван Рибак звернувся до Головного управління нацполіції в Чернівецькій області та Управління Служби безпеки України в Чернівецькій області щодо незаконного використання бази даних номерів телефонів буковинців для розповсюдження про нього неправдивої інформації.

Іван Рибак повідомляє про чергові інформаційні атаки проти нього

 

"Повідомляю мешканцям Кіцманського, Вижницького, Путильського та Сторожинецького районів, що моя команда не причетна до даної інформаційної атаки. Тому звертаюся до Головного управління нацполіції у Чернівецькій областіта Управління Служби безпеки України в Чернівецькій областіз проханням втрутитись в ситуацію та припинити протиправні дії з використання баз даних телефонних номерів мешканців Буковини!

Вчергове переконуюся, що деякі мої опоненти не можуть і не хочуть вести чесну боротьбу, і використовують звичні для себе "брудні технології”.

Для тих, хто забув, повідомляю: я чесно працював у восьмому скликанні Верховної Ради. Я сміливо дивлюся людям в очі, і ходжу по твердому ґрунту. До розвитку свого 202-го виборчого округу, як народний депутат, доклав максимуму зусиль. Сьогодні знову балотуюся до Верховної Ради, як самовисуванець. І моєю політичною партією є виборці мого округу.

А тим, хто займається брудними справами хочу нагадати, що виборчий процес завершиться вже через декілька днів, 21 липня, і далі життя продовжуватиметься. А вам потім з цим брудом залишатися ще довго!» - наголосив Іван Рибак.
Інформація
Відвідувачі, Ви так само можете залишити коментарі до даної публікації
Схожі новини:

Контакти

Громадсько-політичний тижневик
"Вільне життя"

Передплатний індекс: 61546

Адреса: 59300, м.Кіцмань,
Чернівецької області,
вул.Незалежності, 62, А.

Тел. (03736) 2-37-05, 2-12-22, 2-15-78,
2-39-72, 099-209-20-82.

web-сайт: www.freelife.cv.ua,
E-mail: free_life@ukr.net


Особистий кабінет
Особистий кабінет