«Якщо вже братися за справу, то робити її якнайкраще» — Катерина Шаповалова
Добавив:
Коментарів: 0
Добавлено: 8-07-2019, 21:39
Переглядів: 323
Передвиборча агітація

«Якщо вже братися за справу, то робити її якнайкраще» — Катерина Шаповалова

Шаповалова Катерина Геннадіївна, кандидат в народні депутати від 202 мажоритарного округу

Ми запросили Шаповалову Катерину Геннадіївну для знайомства не лише як з кандидатом, а як з людиною.

 


— Я знаю що ви з Президентом Володимиром Зеленським — земляки, чи знайомі ви з ним особисто?

— Особисто ми не знайомі, однак ми навчалися в одному університеті на одному факультеті «Міжнародної економіки та права». Ми – юристи.

 

— У вас шість вищих освіт, але на цьому ви не зупинилися і на сьогоднішній день ви здобуваєте докторську ступінь в університеті імені Чорноризця Храбра (Болгарія). Що вас спонукає до здобуття освіт?

— Сучасна людина повинна постійно розвиватися не лише для себе, але й для суспільства. Я не лише здобула юридичну, землевпорядну, геодезичну освіти, а такожмагістр державної служби. Невпинне бажання самовдосконалюватися, відверто кажучи, й тепер привело мене до рішення самовисунутися, адже хочу, щоб мої знання служили на користь людям. Я знаю, вмію і зроблю.

«Якщо вже братися за справу, то робити її якнайкраще» — Катерина Шаповалова

 

 

 

— Що було найскладнішим в процесі навчання на магістратурі Національної юридичної академії України імені Ярослава Мудрого, на факультеті професійної підготовки суддів, адже ви закінчили академію з відзнакою?

— Вчитися було цікаво, тому що мені подобаються різні виклики та складнощі. Найскладнішим було – дотримання високого рівня знань це засвідчує шість червоних дипломів.

 

— Які досягнення в професійній кар’єрі вам допоможуть на шляху до політичного лідерства на новій посаді?

— По – перше, вважаю, що в наш стрімкий час, коли обставини змінюються швидко, як ніколи, професіоналу необхідно володіти новими підходами до розуміння права, формування правової держави і громадянського суспільства. По-друге, мені кожного дня доводилося вести боротьбу за справедливість, гуманність, законність та правопорядок, а це, на мою думку, є одним з основних зобов’язань і депутата також. По-третє, саме завдяки досвіду в юриспруденції я маю ґрунтовні знання, високу правосвідомість, чітке розуміння своєї відповідальності за долю людей, і тому я здатна ефективно впливати на зміцнення законності і правопорядку у державі.

 

— Чому вирішили балотуватися саме в Чернівецькому 202 окрузі?

— Я могла б жити і працювати в будь- якому місті України. Я знаю, що Чернівеччина для менезначно важливіша, аніж точка на карті, саме тут відчуваю, що я вдома. Я прагну гідно цінувати те, що мені подобається, а те, що не подобається змінити задля кращого «завтра» для усіх нас. Люди, будь ласка, дайте мені шанс Тут, зробити все можливе, аби вам не довелося шукати кращої долі десь Там.

 

— Яким чином ви збираєтесь захищати у найвищому законодавчому органі країни інтереси 202 виборчого округу?

— Законодавчо закріпити кримінальну відповідальність за незроблений ремонт доріг. На 202 округу жахливий стан доріг, чому таке можливо? Тому що ніхто не відповідає за це особисто. Тупикова ситуація, наче і кошти є, але немає відповідальності керівництва автодору. Припинити знущання над населенням Уляною Супрун, розблокувати систему охорони здоров’я, яка знищується цілеспрямовано.

 

— Що б ви хотіли здійснити першочергово на новому призначенні?

— Першочергово, знаєте, це складне і очевидне питання водночас. Першочергово, я прагну покращити рівень життя для українців. Аби батьки виховували своїх дітей, передавали їм шану до традицій, а не страждали діти від відсутності батьківського тепла, бо ті на заробітках.

«Якщо вже братися за справу, то робити її якнайкраще» — Катерина Шаповалова

 


 

— Які кроки передбачені у вашій програмі для підтримки малозабезпечених?

— Малозабезпеченими в нашій країні в першу чергу є пенсіонери. На превеликий жаль, це так. Люди, які віддали свою молодість задля розвитку країни, зараз опинилися у жахливому фінансовому становищі. Так не повинно бути. Наші пенсіонери повинні насолоджуватися життям, а не виживати.

 

— Як саме ви плануєте забезпечити соціальний захист?

— Ухвалити закон, який би встановлював справедливу систему пенсійного нарахування, включно стаж роботи й за кордоном. Якщо спинити корупційні схеми, які досі прокручує влада, можливо знайти кошти для виплат пенсій, які гідні людини.

 

— Як саме плануєте залучення інвестицій в підприємства та розвиток інфраструктури?

— Я хочу на законодавчому рівні закріпити обов’язок шукати «найліпші технології», а не дешевші, є такий термін, це такі технології, які є найефективніші щодо захисту оточуючого середовища. Інвестиції можливі лише тоді, коли є сприятливий клімат для малого бізнесу. Наприклад, наразі заборонили будувати сонячні електростанції простим людям, ввели податки на зелену електроенергію. Це тоді, коли у всьому цивілізованому світі навпаки, така енергія вільна від податків. Закони, які лобіюють власники енергобізнесу це ганьба і неподобство. І депутати, які голосують за них, отримали хабарі. Тому знання, досвід, силу і молодість, а найголовніш – величезне бажання працювати хочу присвятити розвитку своєї країни та забезпеченню її стабільності.

 

— Що передбачено в вашій роботі з шкільними та дошкільними закладами?

— Модернізація та впровадження технологій для дітей у навчальних закладах є вимогою сучасності. І гідна оплата роботи вчителя. Ми повинні розуміти, що не все погано в нашій країні, десь достатньо продовжувати введення ініціатив, розвивати почате, а десь треба починати, створювати базис. Це складний процес і не проста робота, не для одного дня. Ми повинні руйнувати стереотипии, що депутат — це дорогі костюми та елітні автомобілі. Депутат це, в першу чергу, законодавець, якийповинен слухати й чути народ. Наше завдання — дослухатися до народу, щоб знати, що продовжувати, а що потребує нововведень.

 

— Чи збираєтеся ремонтувати дороги і покращувати сполучення між населеними пунктами?

— Депутат має працювати на своєму окрузі, куди щодня приходять люди, котрі потребують допомоги. Лише 2 тижня є сесійними, а інші дні — робочі. Якщо буде взаємодія та взаємозв'язок між депутатом та народом, тоді в країні буде порядок.

 

— Який ваш головний життєвий принцип?

— Я хочу,щоб мною пишалися батьки, і це природно, адже виховання, яке стало основою моїх життєвих позицій, покликане не розчарувати їх. Батьки навчили мене: «Якщо вже братися за справу, то робити її якнайкраще або не братися взагалі». І згадуючи про це, я розумію свою відповідальність і перед людьми. З цією позицією я їду по життю. І прийнявши рішення стати самовисунцем від 202 округу, я не зраджу цьому принципу. Бо сила у правді і у вірі. Як то кажуть у народі: «Суду Божого околицею не об'їдеш», тож я буду сумлінно виконуватиму свою роботу, бо йду працювати заради людей і кращої долі для Буковини. Саме тому моє виборче гасло: «Зі мною Бог і Україна, Шаповалова Катерина».

 


Інформація
Відвідувачі, Ви так само можете залишити коментарі до даної публікації
Схожі новини:

Контакти

Громадсько-політичний тижневик
"Вільне життя"

Передплатний індекс: 61546

Адреса: 59300, м.Кіцмань,
Чернівецької області,
вул.Незалежності, 62, А.

Тел. (03736) 2-37-05, 2-12-22, 2-15-78,
2-39-72, 099-209-20-82.

web-сайт: www.freelife.cv.ua,
E-mail: free_life@ukr.net


Особистий кабінет
Особистий кабінет