«Якщо вже братися за справу — то робити її якнайкраще» — Катерина Шаповалова
Добавив:
Коментарів: 0
Добавлено: 8-07-2019, 21:39
Переглядів: 272
 
Передвиборча агітація

«Якщо вже братися за справу — то робити її якнайкраще» — Катерина Шаповалова

Шаповалова Катерина Геннадіївна, кандидат в народні депутати від 202 мажоритарного округу

Ми запросили Шаповалову Катерину Геннадіївну для знайомства не лише як з кандидатом, а як з людиною.

 


— Я знаю що ви з Президентом Володимиром Зеленським — земляки, чи знайомі ви з ним особисто?

— Особисто ми не знайомі, однак ми навчалися в одному університеті на одному факультеті «Міжнародної економіки та права».  Ми – юристи.

— У вас шість вищих освіт, але на цьому ви не зупинилися і на сьогоднішній день ви здобуваєте докторську ступінь в університеті імен. Чорноризця Храбра (Болгарія). Що вас спонукає до здобуття освіт?

— Сучасна людина повинна постійно розвиватися не лише для себе, але й для суспільства. Я не лише здобула юридичну, землевпорядну, геодезичну освіти, але й являюся магістром державної служби. Невпинне бажання самовдосконалюватися, відверто кажучи й тепер привело мене до рішення самовисунутися, адже хочу щоб мої знання служили на користь людям. Я знаю, вмію і зроблю.

— Що було найскладнішим в процесі навчання  на магістратурі Національної юридичної академії України імені Ярослава Мудрого, на факультеті професійної підготовки суддів, адже ви закінчили академію з відзнакою?

—  Вчитися було цікаво, тому що мені подобаються різні виклики та складнощі. Найскладнішим було – дотримання  високого рівня знань  це засвідчує шість червоних дипломів. 

— Які досягнення в професійній кар’єрі, вам допоможуть на шляху до політичного лідерства на  новій посаді?

—  По – перше, вважаю, що в наш стрімкий час, коли обставини змінюються швидко як ніколи. Професіоналу необхідно володіти новими підходами до розуміння права, формування правової держави і громадянського суспільства. По-друге, мені кожного дня доводилося вести боротьбу за справедливість, гуманність, законність та правопорядок, а це на мою думку, є одним з основних зобов’язань і депутата також. По-третє саме завдяки досвіду в  юриспруденції я маю ґрунтовні знання, високу правосвідомість, чітке розуміння своєї відповідальності за долю людей, і тому я здатна ефективно впливати на зміцнення законності правопорядку у державі.

— Чому вирішили балотуватися саме в Чернівецькому 202 окрузі ?

— Я могла б жити і працювати в будь- якому місті України. Я знаю, що Чернівеччина значно більше, важливіше, аніж точка на карті, саме тут  відчуваю, що я вдома. Я прагну гідно цінувати, те що мені тут подобається, а те що не подобається - змінити, задля кращого «завтра» для усіх нас. Люди, будь ласка - дайте, мені  шанс Тут, зробити все можливе  аби  вам не довелося шукати кращої долі десь Там.

— Яким чином ви збираєтесь захищати у найвищому законодавчому органі країни інтереси 202 виборчого округу?

— Законодавчо закріпити кримінальну відповідальність  за незроблений  ремонт доріг.На 202 округу жахливий стан доріг, чому таке можливо? Тому що ніхто не відповідає за це особисто. Тупікова ситуація, наче і кошти є, але немає відповідальності керівництва автодору. Припинити знущання над населенням Уляною Супрун , розблокувати систему охорони здоров’я, яка знищується цілеоспрямовано.

— Що б ви хотіли здійснити першочергово на новому призначені?

— Першочергово, знаєте, це складне і очевидне питання водночас. Першочергово, я прагну  покращити рівень життя для українців. Аби батьки виховували своїх дітей, передавали їм шану до традицій, а не діти страждали від відсутності батьківського тепла адже вони на заробітках.

— Які кроки передбачені у вашій програмі  для підтримки малозабезпечених?

— Малозабезпеченими в нашій країні в першу чергу є пенсіонери, на превеликий жаль, це так. Люди які віддали свою молодість задля розвитку країни зараз опинилися у жахливому фінансовому становищі. Так не повинно бути.  Наші пенсіонери,повинні насолоджуватися життям, а не виживати.

— Як саме ви плануєте забезпечити соціальний захист ?

Ухвалити закон, який би встановлював справедливу систему пенсійного нарахування, включно стажу роботи й за кордоном. Якщо спинити корупційні схеми, які досі прокручує влада, можливо знайти кошти для виплат пенсій, які гідні людини.

— Як саме плануєте залучення інвестицій в підприємства та розвиток  інфраструктури?

— Я хочу на законодавчому рівні закріпити обов’язок шукати «найліпші технології» , а не дешевші, є такий термін, це такі технології, які є найефективніші щодо захисту оточуючого середовища. Інвестиції можливі лише тоді, коли є сприятливий клімат для малого бізнесу. Наприклад, наразі заборонили будувати сонячні електростанції простим людям, ввели податки на зелену електроенергію. Це тоді, коли у всьому цивілізованому мирі навпаки, така енергія вільна від податків. Такі закони лобіюють власники енергобізнесу. Це ганьба і неподобство. І депутати, які голосують за них, отримали хабарі. Для цього маю знання, досвід, силу і молодість. І саме головне – величезне бажання працювати для розвитку своєї країни та забезпечення її стабільності.

— Що передбачено в вашій роботі з шкільними та дошкільними закладами?

— Модернізація та впровадження технологій для дітей у навчальних закладах, це є  вимогою сучасності. І гідна оплата робота вчителі.

Ми повинні розуміти, що не все погано в нашій країні, десь достатньо продовжувати введення ініціатив, розвивати почате, а десь треба  починати, створювати базис. Це складний процес і не проста робота, не для одного дня. Ми повинні руйнувати стереотипи,що депутат - беззаконодавець. Депутат - це дорогі костюми та елітні автомобілі. Депутат - це в першу чергу законодавець  повинен слухати й чути народ. Наше завдання - дослухатися до народу щоб знати, що продовжувати, а що потребує нововведень.

— Чи збираєтеся ремонтувати дороги і покращувати сполучення між населеними пунктами?

— Депутат має працювати на своєму окрузі, де щодня приходять люди, котрі потребують допомоги. Лише 2 тижня є сесійними, а інші дні-робочі. Коли буде взаємодія та взаємозв'язок між депутатом та народом тоді в країні буде порядок.

— Який ваш головний життєвий принцип?

— Я хочу щоб мною пишалися батьки, і це природно, адже виховання яке стало основою моїх життєвих позицій покликане не розчарувати їх. Батьки навчили мене: « Якщо вже братися за справу - то робити її якнайкраще або не братися взагалі.» І згадуючи про це я розумію свою відповідальність і перед людьми . З цією позицією я їду по життю. І прийнявши рішення стати самовисунцем від 202 округу я не зраджу цьому принципу. Бо сила у правді і у вірі. Як то кажуть у народі: «Суду Божого околицею не об'їдеш», тож я буду сумлінно виконуватиму свою роботу, бо  йду працювати заради людей і кращої долі для Буковини. Саме тому моє виборче гасло: «Зі мною Бог і Україна, Шаповалова Катерина».

Інформація
Відвідувачі, Ви так само можете залишити коментарі до даної публікації
Схожі новини:

Контакти

Громадсько-політичний тижневик
"Вільне життя"

Передплатний індекс: 61546

Адреса: 59300, м.Кіцмань,
Чернівецької області,
вул.Незалежності, 62, А.

Тел. (03736) 2-37-05, 2-12-22, 2-15-78,
2-39-72, 099-209-20-82.

web-сайт: www.freelife.cv.ua,
E-mail: free_life@ukr.net


Особистий кабінет
Особистий кабінет