На Кіцманщині розпочалися жнива
Добавив:
Коментарів: 1
Добавлено: 27-06-2019, 13:36
Переглядів: 231
На Кіцманщині розпочинають жнивувати. І хоч через надмірні дощі стан зернових не найкращий, хлібороби сподіваються зібрати хороший урожай. Про те, які технології, сорти та техніку використовують господарники району, говорили під час об’їзду-наради, яка відбулася 25 червня.
Зацікавила аграріїв презентація пристроїв, які фіксують і передають на комп’ютери дані про переміщення сільськогосподарської техніки, використання пального та інші параметри. 

На Кіцманщині розпочалися жнива

 


На Кіцманщині розпочалися жнива

 

У ТОВ "Колосок-1" вирощують м’ясну породу худоби — абердин-ангуську. Їх м’ясо називають "мармуровим" і використовують для смачних стейків. 

 

На Кіцманщині розпочалися жнива

 

На Кіцманщині розпочалися жнива

 

 

Як повідомляє сайт райдержадміністрації, 25 червня, відбувся об’їзд-нарада за участю т.в.о. голови районної державної адміністрації Ю. Косара про підготовку до збирання ранніх зернових та догляд за просапними культурами. 

Також у нараді взяли участь керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, сільськогосподарських формувань району, начальника Кіцманського РС ДСНС в Чернівецькій області, директора ДП «Нсполоковецький КХП», начальника Кіцманського управління ГУ ДФС у Чернівецькій області, менеджера компанії «КМ-Трейд». У ході наради її учасники обговорили питання підготовки до збирання ранніх зернових та догляд за просапними культурами, встановлення порушень сільськогосподарськими товаровиробниками відповідно до чинного законодавства в ході жнивної компанії, про формування регіональних ресурсів зерна та Аграрного фонду з урожаю 2019 року, протипожежну безпеку при збиранні ранніх зернових культур та СРS-моніторинг процесів збору урожаю. Під час об’їзду-наради учасники оглянули посіви у  ТДВ«Буковинаплемсервіс» та ТОВ «Валявське», ТОВ «Колосок-2», ФГ «Ножихіна І.М.», СВК «Зоря». За результатами наради дано доручення в оптимальні строки провести збирання ранніх зернових колосових, до 15 серпня 2019 року забезпечити підготовку кондиційного насіння озимих культур для посіву під урожай 2020 року. Під час об’їзду – наради представники агроформувань могли обмінятись досвідом, домовитись про взаємодопомогу під час збору урожаю та закупівлю високоякісного посівного матеріалу.

На Кіцманщині розпочалися жнива

 

На Кіцманщині розпочалися жнива

 

На Кіцманщині розпочалися жнива

 

На Кіцманщині розпочалися жнива

 


 


 
Інформація
Відвідувачі, Ви так само можете залишити коментарі до даної публікації
Схожі новини:

Контакти

Громадсько-політичний тижневик
"Вільне життя"

Передплатний індекс: 61546

Адреса: 59300, м.Кіцмань,
Чернівецької області,
вул.Незалежності, 62, А.

Тел. (03736) 2-37-05, 2-12-22, 2-15-78,
2-39-72, 099-209-20-82.

web-сайт: www.freelife.cv.ua,
E-mail: free_life@ukr.net


Особистий кабінет
Особистий кабінет