Іван Рибак :"Я йду йду в український парламент не від якоїсь партії. Я йду від громади мого виборчого округу №202, від людей""
Добавив:
Коментарів: 0
Добавлено: 24-06-2019, 19:16
Переглядів: 210

Дорогі буковинці, колеги та друзі!

 

Найперше, хочу запевнити вас, що мої політичні пріоритети є сталими і незмінними - успішна та економічно розвинута Україна, її членство в НАТО та ЄС. Високий рівень життя кожного українця у містах, селах та селищах нашої держави з інфраструктурою європейського рівня та сучасними школами і дитсадками для дітей – нашого майбутнього.

Як молодий політик, я прекрасно розумію, що без оновлення влади, без приходу у державні структури креативних, ефективних та успішних менеджерів, подолати ці виклики неможливо. Водночас наші громадяни потребують і захисту від необґрунтованих експериментів та політичного популізму. Цей баланс має забезпечити передовий досвід, фаховість і принципова патріотична позиція ефективної частини українського парламенту.

Іван Рибак :"Я йду йду в український парламент не від якоїсь партії. Я йду від громади мого виборчого округу №202, від людей""

 

Нова Верховна Рада повинна стати для українців локомотивом реформ та економічного зростання. Гарантом ключових демократичних засад. Бути надійним інструментом противаг. Тому я вважаю необхідним захистити реформи, які змінюють якість життя українців. Не дати розвернути Україну з напрямку на НАТО та ЄС. Не дозволити будь-кому узурпувати владу в одних руках, через надання виключних повноважень. Ми повинні досягнути припинення війни на українських умовах, боротися за справедливий мир і за повернення окупованих українських територій.

Як депутат-мажоритарник, я відчуваю велику відповідальність за стан справ на своєму виборчому окрузі перед людьми, які мене обирали до Верховної Ради, і маю твердий намір продовжити розпочате, досягти нашої спільної мети. Зробити нашу державу, та зокрема, Вижницький, Путильський, Сторожинецький та Кіцманський райони Чернівецької області територіями успіху з сучасною освітою та медициною, з потужним бізнесом та привітним інвестиційним кліматом. З відремонтованими та новозбудованими дорогами, з подоланням безробіття та захищеною екологією.

Тому я прийняв для себе виважене та відповідальне рішення. Я йду в український парламент не від якоїсь партії. Я йду від громади мого виборчого округу №202, від людей, з якими постійно спілкуюся і про проблеми яких знаю від них особисто. Це і є моя політична сила, моя ідеологічна основа. Звичайні українці - це і є моя партія.

Принагідно хочу повідомити, що 22 червня 2019 року Центральна виборча комісія зареєструвала мене кандидатом у народні депутати в одномандатному виборчому окрузі №202 в порядку самовисування на позачергових парламентських виборах, які відбудуться 21 липня 2019 року. Тож я і надалі націлений на тісну співпрацю, маю чіткий намір доробити незавершене, зробити ще багато спільних справ для розвитку наших міст, сіл та селищ. Наших громад, наших дітей.

Тож продовжуємо розпочате!

З повагою, 

Іван Рибак


Інформація
Відвідувачі, Ви так само можете залишити коментарі до даної публікації
Схожі новини:

Контакти

Громадсько-політичний тижневик
"Вільне життя"

Передплатний індекс: 61546

Адреса: 59300, м.Кіцмань,
Чернівецької області,
вул.Незалежності, 62, А.

Тел. (03736) 2-37-05, 2-12-22, 2-15-78,
2-39-72, 099-209-20-82.

web-сайт: www.freelife.cv.ua,
E-mail: free_life@ukr.net


Особистий кабінет
Особистий кабінет