У Кіцмані учасниці клубу для жінок обговорювали тему протидії насильства в сім’ї
Добавив:
Коментарів: 0
Добавлено: 31-05-2019, 10:18
Переглядів: 235

 

 

"Терпіти  чи ні?" - така тема зібрання клубу для жінок "Я це можу", яке організувала Кіцманська районна служба зайнятості.

Терпіти чи ні насильство в сім’ї обговорювали 30 червня 2019 року учасниці клубу для жінок «Я це зможу!» в Кіцманській районній філії Чернівецького ОЦЗ, на засідання якого було запрошено фахівця Центру соціальних служб для сім’ї дітей та молоді Ігоря Чорного.

У Кіцмані учасниці клубу для жінок обговорювали тему протидії насильства в сім’ї

 


 

 

 

Які види насильства існують, з чого воно починається та які наслідки може мати, яка послідовність вчинків у «Колі насильства» та на якому етапі до яких дій потрібно вдаватись, – все це пояснював фахівець. Відеоролики «Стоп насильству!» та «Чи хочете чаю?» яскраво доповнили розповідь.

«Ми несемо відповідальність за всіх тих, з ким живемо: чи то людина, чи тварина. Ба, навіть, рослина, що мирно росте у горщику на підвіконні. Завдання кожного члена сім’ї створювати комфортні умови для спільного існування в родині», - дуже влучно сказала одна з присутніх безробітних.

Фахівець з профорієнтації Кіцманської районної філії Чернівецького ОЦЗ Ольга Філіпчук зауважила: «Кожній людині важливо відчувати власну гідність і не втрачати це відчуття, не зважаючи на різні перипетії в житті, в тому числі якщо втрачена робота. Адже саме це дає можливість адекватно себе оцінити, скласти якісне резюме, оцінити свою компетентність та презентувати себе перед роботодавцем».

chn.dcz.gov.ua

Інформація
Відвідувачі, Ви так само можете залишити коментарі до даної публікації
Схожі новини:

Контакти

Громадсько-політичний тижневик
"Вільне життя"

Передплатний індекс: 61546

Адреса: 59300, м.Кіцмань,
Чернівецької області,
вул.Незалежності, 62, А.

Тел. (03736) 2-37-05, 2-12-22, 2-15-78,
2-39-72, 099-209-20-82.

web-сайт: www.freelife.cv.ua,
E-mail: free_life@ukr.net


Особистий кабінет
Особистий кабінет