Відвідали і привітали інвалідів війни Кіцманського району
Добавив:
Коментарів: 0
Добавлено: 10-05-2019, 12:36
Переглядів: 9
8 травня, у День пам’яті та примирення,  т.в.о. голови райдержадміністрації Юрій Косар, заступник голови райдержадміністрації Галина Мельничук, голова районної ради Петро Лумей, заступник голови районної ради Іван Гулей, військовий комісар Кіцманського ОРВК майор Олександр Товстий, начальник управління праці та соцзахисту населення райдержадміністрації Руслана Височина, голови місцевих громад відвідали вдома інвалідів Другої світової війни.

Відвідали і привітали інвалідів війни Кіцманського району

 У районі залишилося лише 19 інвалідів та 3 учасники бойових дій у Другій світовій війні, — тих, хто пережив лихоліття війни, страшні спогади про яку й досі живі в їх пам’яті, а фронтові травми та поранення з роками все більше дають про себе знати.

 

Відвідали і привітали інвалідів війни Кіцманського району

 

Відвідали і привітали інвалідів війни Кіцманського району

 

Відвідали і привітали інвалідів війни Кіцманського району

 Майже усім ветеранам війни за 90 років, адже фашизм в Європі перемогли 74 роки тому. А ще буковинців забирали на війну Радянського Союзу з Японією, яка розпочалась у 1945 році. Деякі з учасників бойових дій Другої світової прикуті до ліжка, потребують сторонньої допомоги, посиленого медичного нагляду. Інші, на щастя, ще тримаються досить бадьоро, охоче розповідають про воєнні та повоєнні роки.

Керівники району привітали ветеранів із 74-ю річницею перемоги над нацизмом у Другій світовій війні і Днем пам'яті та примирення, побажали їм міцного здоров'я та довголіття, відмітивши, що саме ветерани Другої світової війни, яких залишилося, на превеликий жаль, дуже мало, заслуговують на особливу увагу та підтримку. Ветеранам були вручені продуктові набори.
Під час зустрічей посадовці поспілкувалися з кожним, розпитали їх про сьогоднішні проблеми, а ветерани у свою чергу дякували за те, що їх пам'ятають та відвідують і говорили, що найбільше, за що болить їх душа, – щоб в Україні був мир і жахіття минулої війни ніколи більше не повторилися.

kitsman.bukoda.gov.ua.

Інформація
Відвідувачі, Ви так само можете залишити коментарі до даної публікації
Схожі новини:

Контакти

Громадсько-політичний тижневик
"Вільне життя"

Передплатний індекс: 61546

Адреса: 59300, м.Кіцмань,
Чернівецької області,
вул.Незалежності, 62, А.

Тел. (03736) 2-37-05, 2-12-22, 2-15-78,
2-39-72, 099-209-20-82.

web-сайт: www.freelife.cv.ua,
E-mail: free_life@ukr.net


Особистий кабінет
Особистий кабінет