Директор Кіцманської гімназії та боєць підрозділу територіальної оборони
Добавив:
Коментарів: 0
Добавлено: 6-05-2019, 18:31
Переглядів: 88

Директор Кіцманської гімназії та боєць підрозділу територіальної оборони

Віталій Гешко в березні цього року уклав контракт з місцевим підрозділом територіальної оборони та почав проходити військову службу на посаді командира відділення. Основною та улюбленою справою чоловіка є виховання і навчання юного покоління, чим він успішно займається працюючи директором Кіцманської гімназії. Окрім цього, пан Віталій бере активну участь у житті місцевої громади та протягом трьох каденцій обирався депутатом Кіцманської міської ради.

«Почалося з того, що до мене завітав командир місцевого підрозділу територіальної оборони з пропозицією проходити службу за контрактом в резерві, і я погодився. - розповідає Віталій Іванович. – Перед тим як зробити цей відповідальний крок, вдома порадився з дружиною і дітьми. Виникали сумніви відносно віку, адже мені 48 років, проте у військкоматі повідомили, що це не проблема. На наступний день я почав проходити медичну комісію. І от - я вже резервіст».
Віталій Іванович розповідає, що роботі в гімназії його служба зовсім не заважає, бо за умовами контракту резервісти практично не відволікаються від основної професійної діяльності. Необхідно лише щороку проходити короткотривалі навчальні збори, щоб отримувати знання та вміння відповідно до своєї військово-облікової спеціальності, а надалі - продовжувати їх вдосконалювати.
«Треба завжди бути готовим до найгіршого, тим більше в час воєнного конфлікту. – коментує свій вчинок чоловік. - Мені потрібна військова підготовка, щоб при потребі взяти до рук зброю та захищати свою сім’ю та свій край, а не бути «гарматним м’ясом».

 

Інформацію щодо укладання контракту в резерві ТРО отримайте в Чернівецькому обласному військовому комісаріаті за адресою: м. Чернівці, вул. О.Кобилянської, 32, або у військових комісаріатах за місцем перебування на військовому обліку.

Телефони: 0509480349, (0372) 52 43 49

Прес-служба Чернівецького ОВК


Інформація
Відвідувачі, Ви так само можете залишити коментарі до даної публікації
Схожі новини:

Контакти

Громадсько-політичний тижневик
"Вільне життя"

Передплатний індекс: 61546

Адреса: 59300, м.Кіцмань,
Чернівецької області,
вул.Незалежності, 62, А.

Тел. (03736) 2-37-05, 2-12-22, 2-15-78,
2-39-72, 099-209-20-82.

web-сайт: www.freelife.cv.ua,
E-mail: free_life@ukr.net


Особистий кабінет
Особистий кабінет