Виконком Кіцманської міської ради: громадські криниці, доріжка для дітей ясельної групи, розширення каналізаційної мережі
Добавив:
Коментарів: 0
Добавлено: 17-04-2019, 12:58
Переглядів: 8

На нещодавньому засіданні виконавчого комітету Кіцманської міської ради слухали питання, більшість з яких будуть винесені на розгляд сесії.

Серед таких — «Про розгляд клопотання Кіцманського ЗДО від 03.04.2019 р. №8 про виділення коштів для проведення робіт по облаштуванню тротуарної доріжки до приміщення груп раннього віку».

Виконком Кіцманської міської ради: громадські криниці, доріжка для дітей ясельної групи, розширення каналізаційної мережі

Найменші вихованці закладу щодня по кілька разів проходять цією доріжкою, часто мами привозять діток візочками, а старе асфальтне покриття вже розсипається від часу, не даючи можливості спокійно дістатися до приміщення ясельної групи. Отже є потреба оновити ці кілька метрів доріжки, щоб маленькі мешканці громади могли впевнено йти у садочок, гуляти та бігати.

Обговорили члени виконавчого комітету і звернення депутата Олександра Пентелюка, який порушив питання облаштування громадських криниць в місті Кіцмань. Було вирішено рекомендувати депутатам внести зміни до бюджету на 2019 рік щодо облаштування 4 громадських криниць у м.Кіцмань. Це 2 криниці по вул.Тургенєва, 1 — по вул.Незалежності, 8 (в районі п’ятиповерхівок) та 1 біля будинку культури по вул.Незалежності, 42.

Ще одне не менш важливе питання «Про розгляд звернення жителів м.Кіцмань вул.Миру, про виділення коштів на будівництво каналізаційної мережі. Мешканці цієї вулиці та інших сусідніх і досі користуються вигрібними ямами і виявили бажання підключитися до міської каналізаційної системи. Для цього вони готові співфінансувати підключення у розмірі 20% від загальної вартості. В подальшому на перспективу це дозволить доєднатися до каналізаційної системи й мешканцям інших вулиць.

Т.в.о. директора комунального закладу «Центр мистецтва, культури та дозвілля Кіцманської ОТГ» Ольга Литвинюк доповіла членам виконавчого комітету «Про виконання заходів з нагоди відзначення святкових дат в лютому 2019 року».

Про підготовку та відзначення Дня пам’яті та примирення і 74-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні проінформувала начальник відділу організаційної, кадрової роботи, зв’язків з громадськістю, засобами масової інформації Тетяна Плешкан.

Вже давно потребує поточного ремонту дах адміністративної будівлі Кіцманського об’єднаного районного військового комісаріату, (м.Кіцмань вул.Сковороди,15). Тож члени виконкому розглянули відповідне клопотання і можливі шляхи сприяння у проведенні цього ремонту.

Начальник фінансового управління Людмила Палагнюк довела до відома виконання міського бюджету за І квартал 2019 року.

«Про покладання обов’язків за проведення державної реєстрації актів цивільного стану та призначення відповідальної особи за облік, зберігання та витрачання бланків свідоцтв, що видаються органами державної реєстрації актів цивільного стану громадян».

Також виносилися на обговорення питання «Про підведення підсумків виконання плану роботи виконавчого комітету за І квартал 2019 року», про взяття на квартирний облік та включення до загальноміського списку обліку громадян на одержання земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.

Янна НИКОЛАЙЧУК,

провідний спеціаліст Кіцмаської міської ради

з питань зв’язків з громадськістю та ЗМІ.


Інформація
Відвідувачі, Ви так само можете залишити коментарі до даної публікації
Схожі новини:

Контакти

Громадсько-політичний тижневик
"Вільне життя"

Передплатний індекс: 61546

Адреса: 59300, м.Кіцмань,
Чернівецької області,
вул.Незалежності, 62, А.

Тел. (03736) 2-37-05, 2-12-22, 2-15-78,
2-39-72, 099-209-20-82.

web-сайт: www.freelife.cv.ua,
E-mail: free_life@ukr.net


Особистий кабінет
Особистий кабінет