На Кіцманщині відкрили футбольний сезон
Добавив:
Коментарів: 0
Добавлено: 17-04-2019, 10:50
Переглядів: 13

У Кіцманському районі розпочався футбольний сезон. В Оршівцях, Мамаївцях та Лужанах провели Кубок району («весняна пулька»).

На Кіцманщині відкрили футбольний сезон

 Учасники фінального матчу.

У змаганнях, які викликали інтерес у футбольних шанувальників району, взяло участь 17 команд. В Оршівцях змагалися господарі, а також команди з Драчинців, Суховерхова, Давидівців і Неполоківців. Окрім господарів поля, у Лужанах зіграли представники Лашківки, Валяви, Шишківців, Іванківців і Малятинців. На футбольне поле Мамаївців вийшли господарі, футболісти зі Ставчан, Брусниці, Берегомета, Киселева та Шипинців.

Учасниками півфінальних матчів стали команди зі Ставчан, Киселева, Лужан та Оршівців. У одному з півфіналів між колективами Ставчан і Киселева основний час завершився з нічийним рахунком 0:0. У футбольній лотереї кращими виявилися гравці зі Ставчан – 4:3.

Другий півфінал провели у Лужанах. На поле вийшли господарі поля та команда з Оршівців. Цікаво, що за лужанську команду виступали відомі буковинські гравці. Серед них – колишній футболіст чернівецької «Буковини» Роман Дорош (граючий тренер), Микола Коваленко, Дмитро Дучак… Зрештою, перемогу святкувала команда з Оршівців – 1:0. Переможний гол на 25 хвилині зустрічі забив Давид Шутак.

На Кіцманщині відкрили футбольний сезон

 Переможці змагань — футболісти команди зі Ставчан.

Фінальну зустріч між Оршівцями і Ставчанами, яка відбулася в Лужанах, відвідало 1300 шанувальників футболу. Суддею вирішальної гри був Степан Гуцуляк (Киселів), який у 1985 році захищав кольори чернівецької «Буковини». А долю вирішальної зустрічі вирішив єдиний гол, який забив гравець команди зі Ставчан Тарас Анжієвський (7 хвилина).

На Кіцманщині відкрили футбольний сезон

 Фіналісти змагань — гравці команди з Оршівців.

Колектив зі Ставчан (представник команди — Андрій Біловусяк) переміг з рахунком 1:0 та став переможцем змагань. За переможців було заявлено Олега Добровольського, Миколу Геника, Олександра Тодоровича, які у різний час одягали футболку чернівецької «Буковини».

Переможця та фіналіста нагороджено кубком і грамотами. У церемонії нагородження взяли участь голова Мамаївської ОТГ Наталія Катрюк і голова Кіцманської районної федерації футболу Василь Маковій.

Повідомляється на сайті https://chernivtsisport.com

 

Голова Мамаївської ОТГ Наталія КАТРЮК.


Голова Кіцманської районної федерації футболу Василь МАКОВІЙ.

Інформація
Відвідувачі, Ви так само можете залишити коментарі до даної публікації
Схожі новини:

Контакти

Громадсько-політичний тижневик
"Вільне життя"

Передплатний індекс: 61546

Адреса: 59300, м.Кіцмань,
Чернівецької області,
вул.Незалежності, 62, А.

Тел. (03736) 2-37-05, 2-12-22, 2-15-78,
2-39-72, 099-209-20-82.

web-сайт: www.freelife.cv.ua,
E-mail: free_life@ukr.net


Особистий кабінет
Особистий кабінет