У навчальних закладах Кіцманської ОТГ заборонили розповсюджувати рекламу платних послуг та комерційні пропозиції
Добавив:
Коментарів: 0
Добавлено: 15-03-2019, 21:13
Переглядів: 9

Батьки дошкільнит і школярів уже звикли, що їх діти приносять зі шкіл і дитсадків різні рекламки платних вистав, флаєри з комерційними пропозиціями виготовлення фото, сувенірів і т.д. Іноді непросто батькам, пояснити малечі, що не можуть скупити і замовити все, що рекламують.

Навести лад із цією ситуацією вирішили в Кіцманській ОТГ, де це питання (серед інших запланованих) обговорили 15 березня під час наради з керівниками закладів загальної середньої освіти Кіцманської міської ради.

У навчальних закладах Кіцманської ОТГ заборонили розповсюджувати рекламу платних послуг та комерційні пропозиції

 

Тож розпорядженням міського голови Сергія Булеги від 13 березня 2019 року в приміщеннях закладів освіти Кіцманської міської ради під час освітнього процесу ЗАБОРОНЕНО:

- показ циркових, театралізованих вистав, розважальних заходів тощо, що проводяться з комерційною метою і не передбачені освітніми планами;

- стороннім особам здійснювати фотозйомку та друк фотографій дітей з комерційною метою без письмової згоди батьків;

- діяльність торгових агентів, що рекламують і пропонують школярам різноманітну друковану продукцію без письмової згоди батьків.

Керівникам закладів освіти дано доручення донести зміст розпорядження до відома педагогічних працівників.


Також на нараді з директорами шкіл Кіцманської ОТГ говорили про попередження обговорено питання протидії та попередження булінгу (цькуванню) в закладах освіти, наголошено на необхідності проходження курсової перепідготовки педагогічними працівниками.

Під час розгляду питання про «Закріплення територій обслуговування за закладами загальної середньої освіти» начальник відділу освіти, молоді та спорту Т.Тарановська нагадала, що відповідно до постанови Кабінету Міністрів України № 684 «Про затвердження Порядку обліку дітей шкільного віку та учнів» при наборі учнів до перших класів директори шкіл мають перш за все враховувати територіальну доступність початкової та базової середньої освіти.

Останнім питанням було «Про розподіл залишку освітньої субвенції за 2018 р.», який можна використати на поновлення матеріально-технічної бази, в тому числі і на потреби Нової української школи.

 

За інформацією офіційного сайту Кіцманської міськради

http://www.kitsman-rada.gov.ua.


Інформація
Відвідувачі, Ви так само можете залишити коментарі до даної публікації
Схожі новини:

Контакти

Громадсько-політичний тижневик
"Вільне життя"

Передплатний індекс: 61546

Адреса: 59300, м.Кіцмань,
Чернівецької області,
вул.Незалежності, 62, А.

Тел. (03736) 2-37-05, 2-12-22, 2-15-78,
2-39-72, 099-209-20-82.

web-сайт: www.freelife.cv.ua,
E-mail: free_life@ukr.net


Особистий кабінет
Особистий кабінет