Порив вітру пошкодив дах Кіцманської центральної районної лікарні
Добавив:
Коментарів: 0
Добавлено: 11-03-2019, 20:27
Переглядів: 8

Від березневого буревію постраждав дах приміщення Кіцманської ЦРЛ – тут зірвало близько 20 листів шиферу. На щастя, від падіння шиферу люди не постраждали, дах, звісно, «залатають», але ніхто не знає, коли наступний порив вітру знову наробить лиха.

Медики сподіваються, що комісія затвердить проект ремонту приміщення райлікарні за кошти Держфонду регіонального розвитку і дозволить цього року перекрити дах приміщення.

Порив вітру пошкодив дах Кіцманської центральної районної лікарні

 

- Ми зробили проект ремонту приміщення Кіцманської ЦРЛ, в тому числі покрівлі, і подали його на розгляд комісії з оцінки та відбору інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку, - розповідає головний лікар райлікарні Володимир Хромюк. – Першочергово, звичайно, хотіли б відремонтувати покрівлю, адже якщо дах почне протікати, будуть пошкоджені внутрішні приміщення, зокрема, реанімаційне відділення, яке знаходиться на п’ятому поверсі. Вартість капремонту даху – близько двох мільйонів гривень і ми сподіваємося, що комісія прийме позитивне рішення по нашому проекту і вже цього року ми перекриємо приміщення лікарні.

Інформація
Відвідувачі, Ви так само можете залишити коментарі до даної публікації
Схожі новини:

Контакти

Громадсько-політичний тижневик
"Вільне життя"

Передплатний індекс: 61546

Адреса: 59300, м.Кіцмань,
Чернівецької області,
вул.Незалежності, 62, А.

Тел. (03736) 2-37-05, 2-12-22, 2-15-78,
2-39-72, 099-209-20-82.

web-сайт: www.freelife.cv.ua,
E-mail: free_life@ukr.net


Особистий кабінет
Особистий кабінет