Молодик 5 лютого: що можна і що не можна робити в цей день
Добавив:
Коментарів: 0
Добавлено: 5-02-2019, 17:25
Переглядів: 5

5 лютого Місяць розташовується в сузір’ї Водолія. Енергетика цього Знака принесе стабільність у стосунки, а також посприяє оздоровленню організму. Вплив Молодика триватиме протягом двох тижнів, і експерти рекомендують не відкладати важливих починань. В цей період є шанс досягти колосальних успіхів, якщо не лінуватися.

 


У Молодик почнеться календарний Китайський Новий рік, що зробить цей день ще більш вдалим і багатим на події. Енергетичний вплив сузір’я Водолія буде позитивним, адже цей Знак дозволяє людям зближуватися, а посилений впливом войовничого Марса, він допоможе сміливо відкривати двері в щасливе майбутнє, закладати основи майбутніх перемог, вчитися і прагнути до змін в кращий бік.

Що можна робити в Молодик

Починаючи з 5 лютого астрологи рекомендують звернути увагу на розвиток особистого бізнесу. Найбільш вдалими будуть інтернет-проекти, які дозволять без зайвих витрат на оренду приміщень почати тернистий, але такий бажаний шлях до успіху.

У день нового Місяця варто зайнятися оздоровленням організму: відновити тренування, знайти оптимальні фізичні вправи, за допомогою яких простіше підтримувати тіло в тонусі. У період нового Місяця настає вдалий час для очищення організму, перегляду раціону харчування, а також планування відпочинку в санаторіях або на курортах.

День підходить для проведення нарад та конференцій, знайомств з новими людьми. У цю добу підвищується шанс об’єднати людей загальною ідеєю і разом прийти до успіху в найкоротший термін.

У день нового Місяця астрологи рекомендують звернути увагу на особисте життя. Примирення після розбіжностей пройде успішно, якщо дотримуватися простого правила: вміти поступатися і залишатися в доброму гуморі. Пощастить і тим, хто знаходиться в пошуках романтичних відносин.

Під впливом Марса у вівторок важливо розвинути бурхливу діяльність, щоб не зупинятися на досягнутих результатах і прагнути до нових висот.

Що не можна робити в Молодик

5 числа енергетика простору оновлюється, а значить, сил ще мало. У вівторок астрологи рекомендують розраховувати свої сили, щоб не перевтомлюватися. У зв’язку з цим головною забороною цього дня буде відмова від надмірних навантажень.

В Молодик загострюються емоції і чутливість, зростаючі під впливом Водолія. У цю добу, як і в наступні пару тижнів, важливо бути обережними і не потурати сильним емоціям. Гнів буде не кращим супутником успіхів.

Під впливом нового Місяця неприємності може доставити тривале керування транспортними засобами, тому на дорогах потрібно бути пильними і дотримуватися правил дорожнього руху.

У період нового Місяця організм оновлюється і очищається, тому його краще не перевантажувати жирною і важкою їжею, а також знати міру, якщо доведеться вживати каву й інші тонізуючі засоби.

Молодик – час активних починань, проте великі угоди і фінансові операції краще приурочити до більш сприятливих днів. У цю добу існує ймовірність піддатися улесливим словам і випустити з уваги важливі дрібниці. Вони можуть відбитися на майбутньому і вельми нашкодити планам.

Інформація
Відвідувачі, Ви так само можете залишити коментарі до даної публікації
Схожі новини:

Контакти

Громадсько-політичний тижневик
"Вільне життя"

Передплатний індекс: 61546

Адреса: 59300, м.Кіцмань,
Чернівецької області,
вул.Незалежності, 62, А.

Тел. (03736) 2-37-05, 2-12-22, 2-15-78,
2-39-72, 099-209-20-82.

web-сайт: www.freelife.cv.ua,
E-mail: free_life@ukr.net


Особистий кабінет
Особистий кабінет