Книгу спогадів про Михайла та Володимира Івасюків «Колискар» презентовано в Кіцмані
Добавив:
Коментарів: 0
Добавлено: 5-02-2019, 15:50
Переглядів: 8
5 лютого у секторі обслуговування дітей публічної бібліотеки Кіцманської ОТГ відбулася презентація книги-спогадів письменників Буковини «Колискар», яка присвячена двом нашим відомим землякам — батьку Михайлу Григоровичу і сину Володимиру Михайловичу Івасюкам.

Книгу спогадів про Михайла та Володимира Івасюків  «Колискар» презентовано в Кіцмані

 

Саме 5 лютого  — чергові роковини з дня смерті Михайла Івасюка, а вже за місяць, 4 березня, ми відзначатимемо 70-ліття від дня народження Володимира Івасюка. Тож символічно, що саме цієї пори представники бібліотек міста, школярі дізналися про ще одне видання, яке допоможе ближче познайомитися з двома помітними і величними постатями в українській культурі, творча сутність яких бере свій початок у Кіцмані. Михайло Григорович-батько збагатив українську культурну спадщину прекрасними літературними творами, його славетний син — Володимир Михайлович подарував світу прекрасні пісенні та музичні шедеври.

Презентував книгу-спогад «Колискар» автор ідеї, голова Чернівецької обласної організації Національної спілки письменників України Василь Джуран.

Під час теплої і цікавої зустрічі за участі т.в.о. директора КЗ «Центр мистецтв, культури та дозвілля Кіцманської ОТГ» Ольги Литвинюк, директора публічної бібліотеки Кіцманської ОТГ Орисі Сухолотюк, учнів Кіцманської гімназії було переглянуто відео «Колискова для Оксаночки», почуто розповіді про виникнення ідеї написання книги-спогадів, вірш «Колискова» у виконанні учениці Кіцманського НВК Наталії Кардинал. Лірично лягли на серце всім присутнім пісні В.Івасюка та присвяти йому у виконанні вихованців Кіцманського будинку дитячої творчості Станіслава Анісіна та Яни Бевцик.

За інформацією http://www.kitsman-rada.gov.ua/

Інформація
Відвідувачі, Ви так само можете залишити коментарі до даної публікації
Схожі новини:

Контакти

Громадсько-політичний тижневик
"Вільне життя"

Передплатний індекс: 61546

Адреса: 59300, м.Кіцмань,
Чернівецької області,
вул.Незалежності, 62, А.

Тел. (03736) 2-37-05, 2-12-22, 2-15-78,
2-39-72, 099-209-20-82.

web-сайт: www.freelife.cv.ua,
E-mail: free_life@ukr.net


Особистий кабінет
Особистий кабінет