ПРЕДСТОЯТЕЛЯ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ УКРАЇНИ ЕПІФАНІЯ ІНТРОНІЗУВАЛИ
Добавив:
Коментарів: 0
Добавлено: 4-02-2019, 14:55
Переглядів: 9

ПРЕДСТОЯТЕЛЯ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ УКРАЇНИ ЕПІФАНІЯ ІНТРОНІЗУВАЛИ

 Глава Православної церкви України офіційно вступив в свій сан. Урочиста інтронізація митрополита Епіфанія відбулася в Софії Київській. Підтримати нового лідера українського православ’я прийшли не лише державні діячі, а й представники інших конфесій.

Дата інтронізації співпала із днем народження митрополита - предстоятелю Православної Церкви України виповнилося сорок років. Тому Епіфаній приймав подвійні вітання.

"Двері помісної церкви та наші серця відкриті для вас. Полишимо у минулому те, що нас розділяло і працюємо разом на благо православ'я та України як єдина помісна церква. Дякую і вам, пане Президенте, за вітання і за величезну роботу, яку Ви особисто, Ваші співробітники, інші гілки та органи влади здійснили для того, щоби прохання української церкви про Томос було задоволене. Нехай щедрий Господь дає Вам сили і мудрість звершувати своє служіння на благо українській державі!" - підкреслив у своїй промові Митрополит Київський і всієї України Епіфаній.

 

Присутній на церковній церемонії Президент України Петро Порошенко закликав українців єднатися і допомагати українській церкві вести православну громаду шляхом добра, любові, віри і милосердя.

 

"В Україні не буде державної церкви. Цей конституційний принцип був і залишиться непорушним. Переконаний, що незалежність і взаємна повага відкривають шлях до справжнього партнерства держави і церкви, до спільної нашої праці задля блага країни і народу. У мене і у Вас, Ваше Блаженство є спільне бачення того, що хочуть мати громадяни України. Це порядок, це безпека, це добробут та злагода", - наголосив Глава держави.

 

Інформація
Відвідувачі, Ви так само можете залишити коментарі до даної публікації
Схожі новини:

Контакти

Громадсько-політичний тижневик
"Вільне життя"

Передплатний індекс: 61546

Адреса: 59300, м.Кіцмань,
Чернівецької області,
вул.Незалежності, 62, А.

Тел. (03736) 2-37-05, 2-12-22, 2-15-78,
2-39-72, 099-209-20-82.

web-сайт: www.freelife.cv.ua,
E-mail: free_life@ukr.net


Особистий кабінет
Особистий кабінет