Епідпоріг у Кіцманському районі не перевищено, але у деяких школах припинено навчання через ГРВІ
Добавив:
Коментарів: 0
Добавлено: 1-02-2019, 09:28
Переглядів: 9
Останні два тижні навчальні заклади на Буковині масово зачиняли на карантин, адже в області перевищено епідпоріг по захворюваності на ГРВІ.

Епідпоріг у Кіцманському районі не перевищено,  але у деяких школах припинено  навчання через ГРВІ

За четвертий тиждень 2019 року в Чернівецькій області зареєстровано 5846 випадків ГРІ, з яких 4010 серед дітей (68,6%). Шпиталізовано 127 осіб, з них 82 дитини. Рівень захворюваності гострими респіраторними інфекціями вище епідемічного порогу на 23%. В порівнянні з попереднім тижнем у цілому захворюваність збільшилися на 29,7%.
За інформацією Кіцманського Центру ПМСД, у Кіцманському районі не перевищено епідпоріг по захворюваності на ГРВІ, випадків грипу не було зареєстровано, менше 10 дітей протягом тижня захворіли на кір.
Проте в кількох школах через застуду не відвідували заняття близько 50% учнів, тож з минулої середи карантин оголосили в школах сіл Нижні Станівці, Брусенки, Кліводин, — повідомили у відділі освіти, молоді та спорту райдержадміністрації.
На території Кіцманської ОТГ карантин з п’ятниці 1 лютого до середи 6 лютого включно введено тільки в Кіцманському ЗЗСО І-ІІІ ст., де перевищено епідпоріг і захворюваність учнів становить 25,7%. В інших навчальних закладах епідпоріг не перевищено і школярі продовжують відвідувати навчальні заклади, — повідомили у відділі освіти, молоді та спорту Кіцманської ОТГ.
* * *
Зважаючи на посилення епідемічного процесу із захворюваності на кір в області, 24 січня на засіданні обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій було прийнято рішення про виконання статті 15 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб». Ця норма законодавства регламентує обмеження щодо відвідування невакцинованими дітьми дитячих (виховних, навчальних, оздоровчих) закладів. Зокрема, в ній вказано, що дітям, які не отримали  профілактичних щеплень згідно з календарем щеплень, відвідування дитячих закладів не дозволяється.
За коментарем ми звернулися до начальника відділу освіти, молоді та спорту РДА Івана Николайчука:
— У нашому районі небагато випадків захворювань на кір, та й близько 90% учнів мають проти нього щеплення. Тому рішення про обмеження відвідування невакцинованими дітьми дитячих закладів ми не приймали — у цьому немає зараз потреби.
Інформація
Відвідувачі, Ви так само можете залишити коментарі до даної публікації
Схожі новини:

Контакти

Громадсько-політичний тижневик
"Вільне життя"

Передплатний індекс: 61546

Адреса: 59300, м.Кіцмань,
Чернівецької області,
вул.Незалежності, 62, А.

Тел. (03736) 2-37-05, 2-12-22, 2-15-78,
2-39-72, 099-209-20-82.

web-сайт: www.freelife.cv.ua,
E-mail: free_life@ukr.net


Особистий кабінет
Особистий кабінет