На Буковині дітей без щеплень не допускатимуть до навчання
Добавив:
Коментарів: 0
Добавлено: 26-01-2019, 08:03
Переглядів: 7
У січні на кір захворіло найбільше осіб за весь період спалаху. За 3 тижні 2019 року в Чернівецькій області на кір захворіли  майже 800 осіб. Це найбільша кількість хворих за весь період спалаху кору, починаючи з 2017 року. При цьому, ускладнився й перебіг захворювання, пише інформагентство АСС.

На Буковині дітей без щеплень не допускатимуть до навчання

 


 
– У 2019 році у нас побільшало ускладнень внаслідок кору. Приміром, якщо за увесь 2018 рік в області було зареєстровано 168 випадків ускладненого перебігу захворювання, то тільки за три тижні цього року вже зафіксовано 33 таких випадки. Наразі всі ці хворі перебувають в обласних лікувальних закладах, – повідомила на брифінгу Оксана Андрієць, директор Департаменту охорони здоров`я Чернівецької ОДА.
Зважаючи на посилення епідемічного процесу із захворюваності на кір в області, 24 січня на засіданні обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій було прийнято рішення про виконання статті 15 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб».
Дана норма законодавства регламентує обмеження щодо відвідування невакцинованими дітьми дитячих (виховних, навчальних, оздоровчих) закладів. Зокрема, в ній вказано, що дітям, які не отримали  профілактичних щеплень згідно з календарем щеплень, відвідування дитячих закладів не дозволяється.
- Дане законодавство ненове. Воно чинне вже багато років. Однак рівень свідомості мешканців області змушує медичних фахівців відшукувати додаткові механізми для дотримання вимог цього Закону, - зазначила Марія Поліщук, заступник директора Департаменту ОЗ - начальник управління медичної допомоги населенню. – Упродовж року чітко дотримувався цього закону Новоселицький район. Ми побачили: за цей час там удвічі зросла кількість вакцинації. Тобто метод дієвий. Окрім того, комісія прийняла рішення відсторонювати від роботи працівників у разі появи симптомів грипу та ГРІ медичним працівником підприємства, закладу, установи (в разі відсутності - медичним працівником закладу за територіальним принципом), встановлення медичного спостереження за особами, які перебували в контакті, протягом 7 днів.

Сайт http://acc.cv.ua/

Інформація
Відвідувачі, Ви так само можете залишити коментарі до даної публікації
Схожі новини:

Контакти

Громадсько-політичний тижневик
"Вільне життя"

Передплатний індекс: 61546

Адреса: 59300, м.Кіцмань,
Чернівецької області,
вул.Незалежності, 62, А.

Тел. (03736) 2-37-05, 2-12-22, 2-15-78,
2-39-72, 099-209-20-82.

web-сайт: www.freelife.cv.ua,
E-mail: free_life@ukr.net


Особистий кабінет
Особистий кабінет