У навчальних закладах запрутської зони Кіцманщини досі не налагоджено харчування
Добавив:
Коментарів: 0
Добавлено: 25-01-2019, 15:30
Переглядів: 6
Після зимових канікул учні загальноосвітніх закладів району повернулися до навчання. Однак у деяких школах харчування у їдальнях досі не налагоджено у зв’язку з тим, що постачальник, який забезпечував цей процес, припинив співпрацю з навчальними закладами Кіцманщини. Частина з них, зокрема і ті школи, які діють в об’єднаних територіальних громадах, уклали угоду з новими постачальниками, і вже зорганізували гарячі обіди. Але у школах запрутської зони району учні ще не мають можливості харчуватися в їдальнях.

У навчальних закладах  запрутської зони Кіцманщини досі не налагоджено харчування

 


Ситуацію коментує начальник відділу освіти, молоді та спорту Кіцманської РДА Іван НИКОЛАЙЧУК:
— Так, харчування у школах запрутської зони не налагоджено через те, що тут поки що не вдалося знайти постачальника цього виду послуг.  Відділом освіти, молоді і спорту РДА було оголошено тендер на надання послуг з харчування, однак він не відбувся через відсутність тендерних пропозицій, наразі оголошено наступний. Потенційні постачальники цих послуг мотивують своє небажання брати участь у тендері і харчувати дітей тим, що у невеликих і віддалених школах це невигідно.  За державні кошти харчуються тільки діти пільгової категорії з числа 1-4 класів, а решта за кошти батьків. Загалом у школах запрутської зони це 184 учні пільгових категорій і близько 300 дітей, які готові купувати обіди за готівку. Підприємцям невигідно обслуговувати таку малу кількість.
Відділ освіти продовжує вишукувати постачальника. Є можливість залучити місцевих підприємців, проте як бюджетна установа ми не маємо права роздроблювати бюджетне фінансування. Тож шукаємо шляхи вирішення, консультуємося з фахівцями та колегами, маємо певні напрацювання. Сподіваємося, що вже з лютого учні шкіл запрутської зони матимуть належне харчування.
Інформація
Відвідувачі, Ви так само можете залишити коментарі до даної публікації
Схожі новини:

Контакти

Громадсько-політичний тижневик
"Вільне життя"

Передплатний індекс: 61546

Адреса: 59300, м.Кіцмань,
Чернівецької області,
вул.Незалежності, 62, А.

Тел. (03736) 2-37-05, 2-12-22, 2-15-78,
2-39-72, 099-209-20-82.

web-сайт: www.freelife.cv.ua,
E-mail: free_life@ukr.net


Особистий кабінет
Особистий кабінет