Медики з Кіцманської ЦРЛ знову їдуть на змагання в Польщу
Добавив:
Коментарів: 0
Добавлено: 25-01-2019, 09:46
Переглядів: 8
Традиційно наприкінці січня — на початку лютого у польському місті Бєльсько-Бяла відбуваються Міжнародні зимові змагання рятувальних команд медичних працівників. Вже вкотре на запрошення польських друзів участь у цих змаганнях беруть медики з Кіцманської ЦРЛ, які мають можливість вдосконалити свої професійні навики порятунку життя людей під час різних надзвичайних ситуацій та діяти згідно з вимогами європейської медицини.

Медики з Кіцманської ЦРЛ знову їдуть на змагання в Польщу

 

 

— Ми дякуємо за багатолітні дружні зв’язки з Бєльським повітом Республіки Польща старості Анджею Плонці та віце-старості Гжегожу Щетинському. Адже завдяки цьому із досвідом проведення реформ та соціально-економічним розвитком Польщі ознайомлювалися представники райдержадміністрації та органів місцевого самоврядування, підприємці, аграрії, медики, освітяни, працівники культури, соціальної сфери, — зазначив т.в.о.голови райдержадміністрації Юрій Косар.

Медики з Кіцманської ЦРЛ знову їдуть на змагання в Польщу

 

— Також хочу подякувати колегам-медикам, особливо директору лікарні швидкої допомоги Войцеху Валігурі за співпрацю та допомогу нашій лікарні, — сказав головний лікар Кіцманської ЦРЛ Володимир Хромюк. —  Адже і реанімобілі (на одному з яких ми їдемо брати участь у змаганнях) теж подаровані польськими партнерами. Ми бачимо рівень медицини у Європі, адже в Польщі вже відбулась реформа, подібна до якої відбувається у нас. Тому для нас є цікавим їх досвід, виклики, з якими довелося стикнутися.
Інформація
Відвідувачі, Ви так само можете залишити коментарі до даної публікації
Схожі новини:

Контакти

Громадсько-політичний тижневик
"Вільне життя"

Передплатний індекс: 61546

Адреса: 59300, м.Кіцмань,
Чернівецької області,
вул.Незалежності, 62, А.

Тел. (03736) 2-37-05, 2-12-22, 2-15-78,
2-39-72, 099-209-20-82.

web-сайт: www.freelife.cv.ua,
E-mail: free_life@ukr.net


Особистий кабінет
Особистий кабінет