Петро Порошенко: Соборність була волею українського народу до об'єднання, не зрадимо наших попередників через 100 років
Добавив:
Коментарів: 0
Добавлено: 23-01-2019, 05:37
Переглядів: 7

У День Соборності Президент України взяв участь у всіх народних заходах. Усюди він наголошував, що навіть через 100 років після об'єднання українських земель у незалежну державу, в 2019 році ми знову стоїмо перед подібними викликами. Але ми організованіші, єдині і сильні.

Петро Порошенко: Соборність була волею українського народу до об'єднання, не зрадимо наших попередників через 100 років

 

Україна ніколи не стане федерацією на вимогу Росії і не припинить боротися за повернення окупованих територій - про це заявив Президент у своїй промові, присвяченій Дню Соборності. Сьогодні у столиці на урочистості зібралися десятки тисяч людей.

«Михайло Жизневський і Сергій Нігоян - перші жертви режиму Януковича. Сьогодні, в День Соборності, їхню пам’ять вшановує вся країна, а разом з нею - і Президент. Нині ці відомі на весь світ обличчя - вже символ того, за що бореться Україна», - наголосив Петро Порошенко.

«Москва анексувала Крим і спробувала роздробити нас на частини, аби легко проковтнути. Перед нами знову постала загроза втрати соборності і незалежності. Але ціною великих жертв, ціною великих зусиль українського народу ця загроза відведена. І у жорсткому протистоянні з терористами, з російськими найманцями і з частинами регулярної російської армії ми з вами зупинили ворога. А гаслом нашим було: «Єдина країна!», - підкреслив Президент.

Петро Порошенко: Соборність була волею українського народу до об'єднання, не зрадимо наших попередників через 100 років

 

Українці згадали і про тих, кого російська агресія тимчасово відділила від України. «Щодня держава бореться за тих, хто змушений проживати в окупації - у Криму та на Сході країни», - заявив Петро Порошенко.

Ми ніколи про вас не забуваємо, ми кожного дня працюємо для того, щоби наблизити день вашого звільнення від ворожого ярма. Для досягнення наших цілей нам потрібно берегти і зміцнювати нашу українську єдність і соборність. А тому всім має бути чітко зрозуміло: Україна є унітарна держава, з одною державною мовою. Так записано в українській Конституції. І жодних федерацій, і ніяких спеціальних статусів. Єдина, незалежна, соборна Україна. А гарантом того, що цю єдність ніколи ніхто не забере, буде лише економічно сильна, духовно незалежна Україна, яку захищатиме сучасна армія, підтримуватимуть західні партнери і розвиватимуть активні люди в кожному окремому регіоні.

«Створення армії та відновлення економічного зростання, асоціація з Євросоюзом і безвізовий режим, децентралізація і Томос, курс на вступ до НАТО та Євросоюзу – це чіткі та системні, послідовні кроки відповідно до нашої довготривалої стратегії. А перехід до європейської якості життя українців – головний зміст нашої державної політики, яка спирається на єдність нашого народу», - завершив Гарант Конституції.

Інформація
Відвідувачі, Ви так само можете залишити коментарі до даної публікації
Схожі новини:

Контакти

Громадсько-політичний тижневик
"Вільне життя"

Передплатний індекс: 61546

Адреса: 59300, м.Кіцмань,
Чернівецької області,
вул.Незалежності, 62, А.

Тел. (03736) 2-37-05, 2-12-22, 2-15-78,
2-39-72, 099-209-20-82.

web-сайт: www.freelife.cv.ua,
E-mail: free_life@ukr.net


Особистий кабінет
Особистий кабінет