Юлія Тимошенко: «Треба перезавантажити владу, щоб розпочати новий переговорний процес і добитися миру»
Добавив:
Коментарів: 0
Добавлено: 9-01-2017, 16:42
Переглядів: 197

Юлія Тимошенко: «Треба перезавантажити владу, щоб розпочати новий переговорний процес і добитися миру»

Лідер «Батьківщини» спілкувалася з громадянами в режимі веб-конференції

Упродовж майже 2-х годин Юлія Тимошенко дала відповідь на кілька десятків запитань, об’єднаних у тематичні блоки, від інтернет-користувачів. Переважнозапитання стосувалися: перезавантаження влади в Україні та можливості дострокових парламентських та президентських виборів; корупції у вищих ешелонах влади; можливості об’єднання демсил в Україні; кризи банківської системи в Україні, націоналізації «Приватбанку»; обмеження соцстандартів, низького рівня зарплат та пенсій українців; тарифного геноциду та шляхів боротьби з ним; війни на Сході України, проблем вимушених переселенців, повернення Криму та Донбасу, важливості зміцнення обороноздатності країни. Загалом лідер «Батьківщини» отримала кілька тисяч запитань, серед яких – і таке:

– Коли, на Вашу думку, завершиться війна на Донбасі і як Ви бачити розв’язання цієї проблеми?


 

– Питання завершення війни й питання перезавантаження влади – взаємопов’язані. Поки український народ не прибере цих людей від влади, війна триватиме. Вони прикриваються війною, щоб далі грабувати Україну. Можна брати гроші з бюджету, можна продавати армії різний непотріб утридорога, можна займатися контрабандою з окупованими територіями, можна Нацбанк поставити на службу заробітчанству одного приватного банку. Такій владі війна потрібна іноді більше, ніж зовнішнім окупантам.

Що, на мій погляд, треба зробити. Перше: паралельно з Мінськими домовленостями, проти яких я виступила одразу й які вважаю абсолютно проросійськими, слід негайно сісти за стіл переговорів з країнами-учасниками Будапештського меморандуму. Треба нагадати всім, хто був гарантом територіальної цілісності України, що гарантії на світовому рівні необхідно виконувати.

По-друге, нам потрібно постачати в армію новітню зброю, а не збувати туди старі парашути, старі гелікоптери та іншу техніку. Усі знають, що сьогодні, коли бракує засобів для боротьби на фронті, уряд продовжує продавати нові зразки зброї назовні й отримувати від цього «тіньові» відкати. Треба підняти наш військово-промисловий комплекс і дати сучасну зброю фронту! Також треба негайно провести переговори з усіма країнами, які готові нам постачати зброю, адже досі таких перемовин ніхто не вів.

На жаль, президент дав зобов’язання організувати місцеві вибори в окупованому Донбасі, провести зміни до Конституції про особливий статус Донбасу та амністувати тих, хто вбивав наш народ. Але миру все одно немає, бо українська нація ніколи не підтримає такі зобов’язання.

Проте це не безвихідь. Треба перезавантажити владу, щоб розпочати новий переговорний процес і добитися миру.

За матеріалами http://ba.org.ua/

Інформація
Відвідувачі, Ви так само можете залишити коментарі до даної публікації
Схожі новини:

Контакти

Громадсько-політичний тижневик
"Вільне життя"

Передплатний індекс: 61546

Адреса: 59300, м.Кіцмань,
Чернівецької області,
вул.Незалежності, 62, А.

Тел. (03736) 2-37-05, 2-12-22, 2-15-78,
2-39-72, 099-209-20-82.

web-сайт: www.freelife.cv.ua,
E-mail: free_life@ukr.net


Особистий кабінет
Особистий кабінет