Брусницькі депутати запрошують в ОТГ
Добавив:
Коментарів: 0
Добавлено: 20-04-2018, 16:12
Переглядів: 51

 Децентралізація на Кіцманщині продовжується і, вочевидь, найближчим часом має з’явитись і Брусницька об’єднана територіальна громада. Таке історичне рішення на позачерговій сесії прийняли депутати Брусницької сільської ради, даючи згоду на створення ОТГ з центром у селі Брусниця. Відкриваючи сесію, сільський голова Іван Загарія нагадав, що процес децентралізації триває третій рік і протягом цього часу в усіх селах, що входять до Брусницької сільської ради, а це — Брусниця, Зеленів, Остра, Брусенки, Чортория, Діброва, відбувалось активне обговорення подальших перспектив створення ОТГ, проводили опитування, збирали підписи. Дискусії велись і під час громадських слухань на початку квітня, в яких взяли участь і представники міста Вашківці, які пропонували приєднатися до Вашківецької ОТГ.

Все ж люди майже одноголосно виявили бажання створити Брусницьку об’єднану територіальну громаду. На позачерговій сесії депутати прийняли рішення направити листи-звернення до голів сіл Нижні Станівці — Івана Гулі, Верхніх Станівців —  Василя Харітона, Глиниці — Івана Гатежа, Драчинців — Корнія Прокопця — щодо об’єднання у Брусницьку територіальну громаду. На думку депутатів, зважаючи, що Брусниця є туристично-рекреаційною зоною, таке об’єднання буде спроможне самостійно забезпечити належний рівень надання послуг, зокрема, у сфері освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту, житлово-комунального господарства та розвитку інфраструктури територіальної громади.
Присутній на сесії голова районної ради Петро Лумей привітав брусницьких депутатів із таким доленосним рішенням і підкреслив, що в районі триває процес добровільного об'єднання громад. Зокрема, створено Кіцманську і Мамаївську ОТГ, в жовтні очікуються вибори до Ставчанської ОТГ, відбулися громадські слухання щодо створення Неполоківецької ОТГ, визначилися, до якої ОТГ приєднуватися, жителі сіл Шипинці, Лашківка, Кліводин. За його словами, пріоритетом у формуванні майбутньої Брусницької громади буде рішення людей у населених пунктах всіх сільських рад, які отримають пропозицію щодо об'єднання. Тож нині справа за сусідами —  їхня черга висловити позицію щодо створення нової Брусницької громади.
Галина СКУЛЕБА.
Інформація
Відвідувачі, Ви так само можете залишити коментарі до даної публікації
Схожі новини:

Контакти

Громадсько-політичний тижневик
"Вільне життя"

Передплатний індекс: 61546

Адреса: 59300, м.Кіцмань,
Чернівецької області,
вул.Незалежності, 62, А.

Тел. (03736) 2-37-05, 2-12-22, 2-15-78,
2-39-72, 099-209-20-82.

web-сайт: www.freelife.cv.ua,
E-mail: free_life@ukr.net


Особистий кабінет
Особистий кабінет