Кіцманський районний центр зайнятості провів робочу нараду з роботодавцями
Добавив:
Коментарів: 0
Добавлено: 30-01-2017, 17:46
Переглядів: 220
 Кіцманський районний центр зайнятості провів робочу нараду з роботодавцями 
У приміщенні Кіцманського районного центру зайнятості 20 січня відбулася робоча нарада за участю соціальних партнерів, керівників ринкоутворюючих підприємств, головного державного інспектора Управління державної служби з питань праці у Чернівецькій обл. Участь у нараді взяла заступник голови райдержадміністрації Галина Мельничук.
Відкрила  нараду голова комісії з припинення Кіцманського районного центру зайнятості Орися Гордійчук, яка  поінформувала  присутніх про основні  результати проведеної  роботи за 2016 р. та закцентувала увагу роботодавців на додержанні законодавства про працю, легалізації використання праці найманих працівників.
Головний  державний інспектор Управління державної служби з питань праці у Чернівецькій області Валентина Моргоч звернула увагу на те, що Законом України від 21 грудня 2016 року «Про державний бюджет України на 2017 рік» встановлено мінімальну заробітну плату у місячному розмірі 3200 грн. Останнім часом все частіше доводиться зустрічатися з таким явищем, як використання найманої праці громадян без оформлення трудових відносин. Найчастіше такі факти спостерігаються у галузях торгівлі, сфери обслуговування, транспорту, будівництва. Використання найманої праці без оформлення трудових відносин призводить до позбавлення громадянина права на працю та відпочинок, матеріального забезпечення у разі хвороби, повної або часткової втрати працездатності, настання безробіття, пенсійного забезпечення. Тому своєчасна та повна сплата внесків до Пенсійного фонду України – це обов’язок кожного роботодавця, адже пенсію працівники матимуть тільки з офіційно нарахованої суми заробітної плати.
Голова комісії з припинення Кіцманського РЦЗ О.В.Гордійчук додала, що наймані працівники не завжди розуміють, що, погоджуючись на такі умови, вони позбавляють себе конституційного захисту сьогодні й можливості отримання достойної пенсії у майбутньому. Такі працівники є незахищеними від незаконного звільнення, не мають ніяких гарантій на безпечні та здорові умови праці, гарантованого права на відпочинок.
Під час наради роботодавці, які були присутні на заході, активно долучилися до обговорення інших питань. Вони висловлювали свої побажання та вносили пропозиції щодо покращення співпраці Служби із роботодавцями.
Інформація
Відвідувачі, Ви так само можете залишити коментарі до даної публікації
Схожі новини:

Контакти

Громадсько-політичний тижневик
"Вільне життя"

Передплатний індекс: 61546

Адреса: 59300, м.Кіцмань,
Чернівецької області,
вул.Незалежності, 62, А.

Тел. (03736) 2-37-05, 2-12-22, 2-15-78,
2-39-72, 099-209-20-82.

web-сайт: www.freelife.cv.ua,
E-mail: free_life@ukr.net


Особистий кабінет
Особистий кабінет