Кіцмань запрошуватиме до спільної громади всіх бажаючих
Добавив:
Коментарів: 0
Добавлено: 31-01-2017, 11:34
Переглядів: 223
Розмови про децентралізацію на Кіцманщині ведуться давно, але, на відміну від інших районів, у нас ще не створено жодної об’єднаної територіальної громади. До цієї реформи, як і до всіх інших, люди ставилися з недовірою, адже багато хто пам’ятає об’єднання сільрад, яке було банальним укрупненням. Але за останній рік ми бачимо багато позитивних прикладів об’єднаних громад в інших районах і областях, які, завдяки фінансовим надходженням  та можливості самостійно розпоряджатися бюджетними грошима, значно покращили інфраструктуру, відремонтували та відкрили потрібні громаді заклади і установи. 

Кіцмань запрошуватиме  до спільної громади  всіх бажаючих

 


Тож наприкінці 2016 і на початку поточного року громади району активізувалися, на сесіях і громадських слуханнях радяться і вирішують, як та з ким об’єднуватися. 
За словами кіцманського міського голови Сергія Булеги, на найближчу сесію міськради у лютому планується винести питання про створення робочої групи з жителів міста, депутатів, членів виконкому, яка працюватиме в напрямку створення Кіцманської об’єднаної громади, та буде затверджено текст звернення до жителів населених пунктів Кіцманщини з проханням висловити свою думку щодо подальшого об’єднання. Звісно, Кіцмань насамперед розраховує на об’єднання з ближніми селами, але нікому, хто захоче долучитися до об’єднаної громади, відмовляти не можна, — зазначає мер Кіцманя. 
— Я вважаю неправильним об’єднатися з 1-2 невеличкими селами, а всі інші залишити напризволяще, — каже Сергій Булега. — Адже в райцентрі найрозвиненіша інфраструктура, працюють всі установи і організації, зручне транспортне сполучення. Знаю думку багатьох жителів Кіцманя, які підтримують створення великої Кіцманської громади. Коли ми будемо мати відповіді на своє звернення з сіл району, зможемо обговорювати спільні перспективи та можливості, домовлятися. Тоді організуємо збори громади міста, зачитаємо відповіді сільських рад і розпочнемо процес об’єднання.

Інформація
Відвідувачі, Ви так само можете залишити коментарі до даної публікації
Схожі новини:

Контакти

Громадсько-політичний тижневик
"Вільне життя"

Передплатний індекс: 61546

Адреса: 59300, м.Кіцмань,
Чернівецької області,
вул.Незалежності, 62, А.

Тел. (03736) 2-37-05, 2-12-22, 2-15-78,
2-39-72, 099-209-20-82.

web-сайт: www.freelife.cv.ua,
E-mail: free_life@ukr.net


Особистий кабінет
Особистий кабінет