Кіцманські зірочки засяяли у Коломиї
Добавив:
Коментарів: 0
Добавлено: 15-06-2017, 21:38
Переглядів: 91

 Кіцманські зірочки засяяли у Коломиї

10-11 червня Коломия гостинно приймала учасників традиційного Міжнародного фестивалю дитячого естрадного мистецтва «Зорепад». У ньому взяли участь понад 650 учасників — солісти та колективи вокального і хореографічного жанрів.

Наш район представили юні виконавиці з Кіцманя Яна Бевцик та Анастасія Руснак. У дівчаток, незважаючи на юний вік, досить великий сценічний досвід, вони давно дружать як на сцені, так і в житті. Обидві є вихованками вокальної студії «Акорд» районного Будинку дитячої творчості (керівник Ярослав Анучкін) та ученицями Кіцманської музичної школи ім.В.Івасюка (викладач вокалу Світлана Ротар).

Першого дня після жеребкування пройшов відбірковий тур, який визначив серед усіх учасників близько сотні кращих.

11 червня на великій сцені на площі біля міської ратуші відбулося нагородження переможців та гала-концерт гостей фестивалю за участю заслужених артистів України Алли Кобилянської та Михайла Попелюка,учасниці талант-шоу «Голос країни» Христини Олексин, фіналіста проекту «Танцюють всі» Влада Курочки та виконавця Василя Мельниковича.

Наші землячки, кожна у своїй віковій категорії, стали лауреатами 2 премії та отримали цінні подарунки. Це вже не перша їхня перемога на міжнародних та всеукраїнських конкурсах. Юні артистки надзвичайно люблять сцену, беруть участь у шкільних та міських заходах, концертах, неодноразово радуючи своїх матерів, які найбільше підтримують їх у творчій діяльності.

— Участь у конкурсах та фестивалях додає нам впевненості в собі та гарний настрій, бажання вдосконалювати майстерність, — говорять дівчатка. — Співом займаємося з 4 років, виконуємо різні пісні, від чого отримуємо задоволення. Дуже приємно, коли наші виступи подобаються глядачам, а також щиро вдячні нашим вчителям.

Христина МЕЛЬНИЧУК.

Інформація
Відвідувачі, Ви так само можете залишити коментарі до даної публікації
Схожі новини:

Контакти

Громадсько-політичний тижневик
"Вільне життя"

Передплатний індекс: 61546

Адреса: 59300, м.Кіцмань,
Чернівецької області,
вул.Незалежності, 62, А.

Тел. (03736) 2-37-05, 2-12-22, 2-15-78,
2-39-72, 099-209-20-82.

web-сайт: www.freelife.cv.ua,
E-mail: free_life@ukr.net


Особистий кабінет
Особистий кабінет