Ювілей творчої праці режисера з Брусниці
Добавив:
Коментарів: 0
Добавлено: 4-06-2017, 21:33
Переглядів: 121

Ювілей творчої праці режисера з Брусниці

Ім’я Дмитра Михайловича Липкана добре відоме у колі творчої інтелігенції Кіцманщини. 30 травня у рамках проведення обласного огляду-конкурсу аматорських театральних колективів «Буковинська театральна весна»-2017 відбувся творчий вечір режисера народного аматорського театру будинку культури села Брусниця Дмитра Липкана. 40 років творчої діяльності…

Ювілей творчої праці режисера з Брусниці

Його особистий внесок у розвиток аматорського театрального мистецтва важко переоцінити, а досягнуто це відданою працею, вірністю театрові й своїм однодумцям. Для режисера Дмитра Липкана театральне мистецтво – це змога тішити глядача і дарувати йому своє неповторне світосприйняття.
На конкурсний перегляд учасники театру підготували виставу за п’єсою Григорія Квітки-Основ’яненка «Сватання на Гончарівці», яку із захопленням сприймали як глядачі, так і запрошені на свято гості. По завершенню вистави до привітань творчих колективів будинку культури села Брусниця приєдналися учасники вокального ансамблю «Злагода» Чернівецького учбово-виробничого об’єднання УТОС, сільський голова Іван Загарія, начальник відділу культури, національностей та релігій Кіцманської РДА Оксана Тощук та директор учбово-методичного центру культури Буковини Микола Шкрібляк.
Відділ культури, національностей та релігій Кіцманської РДА.
Інформація
Відвідувачі, Ви так само можете залишити коментарі до даної публікації
Схожі новини:

Контакти

Громадсько-політичний тижневик
"Вільне життя"

Передплатний індекс: 61546

Адреса: 59300, м.Кіцмань,
Чернівецької області,
вул.Незалежності, 62, А.

Тел. (03736) 2-37-05, 2-12-22, 2-15-78,
2-39-72, 099-209-20-82.

web-сайт: www.freelife.cv.ua,
E-mail: free_life@ukr.net


Особистий кабінет
Особистий кабінет