В Ошихлібах у клітці утримують вовків
Добавив:
Коментарів: 0
Добавлено: 2-06-2017, 15:34
Переглядів: 246

У селі Ошихліби Кіцманського району на території одного з ресторанів у невеликому вольєрі утримують 2 пари дорослих вовків та їх потомство. І хоч, як пояснює сільський голова, це приватна територія і цю земельну ділянку власник ресторану викупив ще в 2010 році, вхід і навіть в’їзд на територію відкритий і безперешкодний, оскільки тут не встановлено ворота. 

В Ошихлібах у клітці утримують вовків

 

Цією ситуацією занепокоєні місцеві жителі, які бояться, що вовки вирвуться і вибіжать на дорогу (що вже траплялося кілька років назад). А всього в 200 метрах від вольєру з дикими тваринами розташований Ошихлібський загальноосвітній навчальний заклад!

— Десь три роки тому один з вовків вирвався з клітки, втік і гуляв селом, — розповідає жінка, яка живе по сусідству. — Людям він нічого не зробив, лише налякав. Тепер їх уже двоє старих, двоє молодих і 5 чи 6 малих вовченят. Боїмося, що вони можуть завдати шкоди людям, бо ж це небезпечні тварини, хижаки. А ще ми чуємо виття вовків і вдень, і вночі.

Клітка з вовками стоїть у кількох метрах від межі з сусідським будинком. Тож жінка каже, що вовків їм добре видно через паркан, а ще дошкуляє сильний запах, що доноситься з клітки.

В Ошихлібах у клітці утримують вовків

 — Раніше тут на території було багато сторожових псів, вони кидалися на дітей, бо поряд школа, ходить багато односельців. А тепер ми чуємо постійне виття вовків, — додає інша сусідка. — А парканчик навколо клітки висотою всього метр, немає воріт, вільний доступ. Якби вони розізлилися, то рознесли б ту клітку. І чи має людина право їх тут розмножувати? Може нам варто вернутися в якусь організацію із захисту прав тварин…

 

Дійсно, диких тварин утримують у неналежних умовах. Щоб припинити це безчинство, люди викликали поліцію, на місце прибув сільський голова Тарас Канюк.

Власник тварин, який проживає в іншому селі, у телефонному режимі сказав сільському голові, що це приватна територія і ніхто без його згоди не має права туди заходити. А за фотографування він пообіцяв подати на суд.

Після візиту журналіста «Вільного життя» і правоохоронців, за скаргою жителів Ошихлібів, власники тварин пообіцяли перевезти їх в інше місце.

В Ошихлібах у клітці утримують вовків

 


 

Інформація
Відвідувачі, Ви так само можете залишити коментарі до даної публікації
Схожі новини:

Контакти

Громадсько-політичний тижневик
"Вільне життя"

Передплатний індекс: 61546

Адреса: 59300, м.Кіцмань,
Чернівецької області,
вул.Незалежності, 62, А.

Тел. (03736) 2-37-05, 2-12-22, 2-15-78,
2-39-72, 099-209-20-82.

web-сайт: www.freelife.cv.ua,
E-mail: free_life@ukr.net


Особистий кабінет
Особистий кабінет