На сесії міської ради приймали рішення щодо бюджету та благоустрою
Добавив:
Коментарів: 0
Добавлено: 11-04-2017, 10:29
Переглядів: 117

На сесії міської ради приймали рішення щодо бюджету та благоустрою

На порядку денному 15 сесії 7 скликання, яка відбулася минулої п’ятниці, у день релігійного свята Благовіщення Пресвятої Богородиці, були питання про внесення змін до міського бюджету на 2017 рік, звіт депутатів міської ради про виконання депутатських обов’язків, про затвердження правил благоустрою м.Кіцмань. 

 На сесії міської ради приймали рішення щодо бюджету та благоустрою

Враховуючи гостру ситуацію, що виникла в місті у сфері вирубки лісу і активну участь депутатів міської ради у з’ясуванні обставин, на сесії було прийнято звернення до голови обласної ради та голови обласної державної адміністрації про недопущення вирубування лісів на території Кіцманської міської ради. Також чимало питань стосувалися погодження різної технічної документації та надання дозволів у відповідь на клопотання жителів міста.

Щодо внесення змін до міського бюджету, то за інформацією керівника відділу обліку, звітності та збору податків Людмили Палагнюк, за рахунок перевиконання дохідної частини міського бюджету виникла можливість спрямувати додаткові кошти на ряд потреб у різних галузях життєдіяльності.
Того дня про свою роботу як депутата міської ради звітувала Оксана Савчук, яка розповіла, що одним з найголовніших питань в центрі її уваги була доля Кіцманського краєзнавчого музею. Завдяки спільним зусиллям депутатів різних рівнів, клопотанням та твердому наміру багатьох небайдужих зберегти краєзнавчий музей, вдалося добитися виділення приміщення для цієї потреби. А на сесії міськради було прийняте рішення спрямувати 20 тис. грн. у районний бюджет для відділу освіти, молоді та спорту на поточний ремонт орендованого приміщення музею. Тож після косметичного ремонту приміщення у Будинку дитячої творчості музейні експонати переїдуть в нову домівку, де буде можливість проводити екскурсії та виставки.   
Крім того, депутати проголосували за виділення коштів на будівництво дитячого ігрового майданчика в районі вул.Незалежності, 4-6, на придбання службового автомобіля для потреб міської ради, на капітальний ремонт світлофорного об’єкта на перехресті вулиць Незалежності, Сторожинецької та Садової, на придбання агрегатів для бульдозера, а також на капітальний ремонт спортивного майданчика зі штучним покриттям.
Таку тему, як затвердження правил благоустрою м.Кіцмань, вирішили винести на загальне обговорення під час громадських слухань, про що містян буде повідомлено детальніше.
Під час сесії міський голова Сергій Булега подякував депутатам, які взяли участь у міській толоці і доклали зусиль, щоб зробити Кіцмань чистішим та охайнішим.
Наш кор.
Інформація
Відвідувачі, Ви так само можете залишити коментарі до даної публікації
Схожі новини:

Контакти

Громадсько-політичний тижневик
"Вільне життя"

Передплатний індекс: 61546

Адреса: 59300, м.Кіцмань,
Чернівецької області,
вул.Незалежності, 62, А.

Тел. (03736) 2-37-05, 2-12-22, 2-15-78,
2-39-72, 099-209-20-82.

web-сайт: www.freelife.cv.ua,
E-mail: free_life@ukr.net


Особистий кабінет
Особистий кабінет