Свято весни у Кіцманському районному центрі соціальної реабілітації дітей-інвалідів «Дзвіночок»
Добавив:
Коментарів: 0
Добавлено: 7-03-2017, 19:20
Переглядів: 196

Весна... Скільки в цьому слові криється чудес! Це чисте й безхмарне небо з таким добрим і теплим сонцем; і перші ніжні несміливі первоцвіти; прохолодне свіже повітря, напоєне духмяними пахощами вовчого лика чи верболозу, і дзвінка весела пісенька чепурухи-синиці. Лагідні промені сонця. Несмілий передзвін краплинок і струмочків. Разом з цими характерними ознаками весни приходить до нас і перше весняне свято – 8 Березня, жіночий день. Це радісне, весняне свято бажаним гостем входить в кожний дім.Завітало воно і до Кіцманського районного центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів «Дзвіночок».

Свято весни у Кіцманському районному центрі соціальної реабілітації дітей-інвалідів «Дзвіночок»

 

У цей день діти вітали своїх мам, бабусь, сестричок, подруг, дівчаток усіх жінок. Вихованці центру дарували усім присутнім вірші, пісні, хороводи, гаївки та танці. Прикрасою свята була інсценівка пригод маленького їжачка який мріяв подарувати своїй матусі найкращі квіти і це йому вдалося, як і вдалося це вихованцям центру. Подаровані квіти матерям, що зроблені власними руками дітей, будуть щоразу зігрівати мамину душу та тішити серце нагадуючи їм про свято весни.

Свято весни у Кіцманському районному центрі соціальної реабілітації дітей-інвалідів «Дзвіночок»

Піднесений настрій був у всіх присутніх, бурхливі оплески лунали щоразу як тільки звучала пісня чи привітання. А привітань було багато, адже у центр завітали заступник голови Кіцманської РДА Галина Мельничук, керуючий апаратом РДА Надія Попович, заступник начальника управління праці та соціального захисту населення РДА Оксана Ткач, депутат районної ради від «ВО Батьківщина» Іванна Брандес, голова районного товариства Червоного Хреста Дарія Бабюк, голова Кіцманського волонтерського центру «Допомога Українській армії» Анна Юрбаш та воїни АТО. Вони озвучили одну думку: що у мільйонів жінок крім їхньої професії є обов’язок – бути матір’ю, бути добрим сонечком сім’ї, нести світло і тепло дітям, стати їм найближчим другом і порадником. Також побажали дітям та усім присутнім міцного здоров’я, мирного неба над головою, щастя, радості, успіхів, та сповнення усіх бажань.

На завершення свята керівник центру Людмила Крестянікова передала голові волонтерського центру Анні Юрбаш кілька посилок для воїнів АТО, які були сформовані дітьми, батьками і працівниками центру за період проведення благодійної акції «Допоможи солдату прискорити перемогу» та попросила передати усім воїнам нехай Матінка Божа їх оберігає, а Ісус із неба щастя посилає! Нехай повертаються живими додому до своїх сімей.

Інформація
Відвідувачі, Ви так само можете залишити коментарі до даної публікації
Схожі новини:

Контакти

Громадсько-політичний тижневик
"Вільне життя"

Передплатний індекс: 61546

Адреса: 59300, м.Кіцмань,
Чернівецької області,
вул.Незалежності, 62, А.

Тел. (03736) 2-37-05, 2-12-22, 2-15-78,
2-39-72, 099-209-20-82.

web-сайт: www.freelife.cv.ua,
E-mail: free_life@ukr.net


Особистий кабінет
Особистий кабінет