Понад 5 тисяч послуг громадянам за пів року надали в ЦНАПІ Кіцманської РДА
Добавив:
Коментарів: 0
Добавлено: 11-07-2018, 10:29
Переглядів: 36

Центр надання адміністративних послуг Кіцманської РДА працює вже 5 років та є моделлю інтегрованого офісу, тобто працює за принципом «єдиного вікна»

Найважливіша перевага ЦНАП - це ліквідація потреби особи звертатися до різнихадміністративних органів, розпорошених територіально та за різними прийомними годинами, також – це суттєве покращення якості послуг, оперативність їх надання, дотримання термінів надання послуг, велика інформованість про послуги.

Понад 5 тисяч послуг громадянам за пів року надали в ЦНАПІ Кіцманської РДА

 

З метою організації та належної доступності адміністративних послуг та у зв’язку із змінами у діючому законодавстві адміністраторами Центру надання адміністративних послуг Кіцманської РДА спільно із суб’єктами надання адміністративних послуг було опрацьовано 5236 звернень. Протягом звітного періоду громадяни та суб’єкти господарювання мали можливість отримати в Центрі 52 види послуг урізних сферах діяльності. Презентуємо вам показники роботи Центру за І півріччя 2018 року:

Суб’єкт

Назва адміністративної послуги

Кількість звернень

Кількість наданих

В т.ч. відмов

1

Сектор з питань містобудування та архітектури

 

Погодження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки

56

56

5

 

 

Всього:

56

56

5

2

Відділ з питань державної реєстрації речових прав на нерухоме майно, юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців

Державна реєстрація речових прав на нерухоме майно в ДРРП,

 

1084

1084

298

Надання інформації з ДРРП

27

27

0

Державна реєстрація юридичних осіб

21

21

0

Державна реєстрація фізичних осіб-підприємців

216

216

0

Припинення діяльності юридичних осіб

7

7

0

Припинення діяльності фізичних осіб-підприємців

167

167

0

Державна реєстрація змін до відомостей про юр.осіб та фіз.осіб-підприємців, які містяться в ЄДР юр.осіб та фіз.осіб-підприємців

672

672

0

Всього:

2167

2167

298

3

Відділ Держгеокадастру

Надання відомостей з ДЗК у формі витягу про земельну ділянку

821

821

6

Державна реєстрація земельної ділянки

1743

1743

298

Надання витягу з технічної документації про нормативну грошову оцінку

152

152

8

Видача довідки з державної статистичної звітності про наявність земель

244

244

16

Внесення до Державного земельного кадастру відомостей (змін до них) про земельну ділянку

6

6

0

Всього:

2966

2966

328

4

Управління екології і природніх ресурсів

Дозвіл на викиди забруднюючих речовин

7

7

0

Декларація про відходи

11

11

1

Всього:

18

18

1

5

Сектор Дежавного агенства водних ресурсів

Дозвіл на спеціальне водокористування

3

3

0

Всього:

3

3

0

6

Управління лісового та мисливського господарства

Спеціальний дозвіл на спеціальне використання лвсових ресурсів (лісорубний квиток)

21

21

0

Всього:

21

21

0

7

Управління ДСНС України у Чернівецькій області Кіцманського районного відділу

Декларація відповідності матеріально-технічної бази вимогам законодавства з питань пожежної безпеки

0

0

0

8

Кіцманське районне управління ГУ Держпродспоживслужби в Чернівецькій області

Експлуатаційний дозвіл

5

5

0

 

Всього:

5

5

0

 

Разом:

5236

5236

632

 

Консультації з питань надання адміністративних послуг:

8776

8776

0

 

Найбільша кількість звернень у звітному періоді в абсолютному значені отримана у сфері послуг Держгеокадастру 2966(56,6%). На другому місці по кількості прийнятих заяв – послуги у сфері реєстрації бізнесу –1083(20,6%),та у сфері державної реєстрації нерухомого майна – 1084 (20,7%).

Суб’єктами надання адміністративних послуг відмовлено в наданні послуг за632 зверненнями, що складає 12% від загальної кількості звернень.

Найбільша кількість відмов надана за наступними видами послуг:

  • у сфері послуг Держгеокадастру –328;

·у сфері державної реєстрації нерухомого майна– 298.

Безпосередньо заявниками було анульовано6звернень, що складає мінімальний % від загальної кількості звернень.

Враховуючи загальну кількість населення, яка скористалась різними видами послуг (у тому числі всі види консультацій) середня кількість звернень протягом дня до адміністраторів Центру становить 73 особи.

З метою організації системи доступності адміністративних послуг у Центрі послуги надаються не лише мешканцям міста та району. Так, низкою видів послуг скористалися і мешканці інших районів Чернівецької області.На кожну адміністративну послугу суб’єктами надання адміністративних послуг розроблені інформаційні та технологічні картки. На офіційному веб-сайті Кіцманської РДА (http://kitsman.bukoda.gov.ua) створено і постійно оновлюється сторінка «Центр надання адміністративних послуг», на якій можна ознайомитись з інформацією щодо функціонування Центру та з питань оформлення відповідних документів. З метою створення комфортних умов та задля зручності У звітному періоді за отриманням консультацій до Центру звернулось8776 суб’єктів, що на 11,8% менше ніж за аналогічний період 2017 року.Зменшення кількості звернень за отриманням консультацій насамперед пов’язана з доступністю інформації, яку можливо отримати за допомогою веб-сайту та електронних сервісів. Велика увага адміністраторів приділена на доступність консультацій по питаннях, що входять в їхню компетенцію, які громадяни можуть отримати, як за телефонним номером 2-14-41, так і під час особистого звернення завітавши до нас за адресою: м.Кіцмань, вул.Незалежності,83, 1 поверх. Для зручності громадян у Центрі наявна можливість здійснити попередній запис на прийом до адміністраторів Центру у зручний для них спосіб (особисто, за телефоном або надіславши лист на електронну пошту Центру). Центр працює з понеділка по п’ятницю без перерви на обід. Окрім того, свої побажання і пропозиції щодо організації роботи Центру та підвищення якості надання послуг надсилайте на електронну адресу: tsnap.kitsman@gmail.com . Центрє максимально комфортним для відвідувачів. У приміщенні центру відкрито доступ до мережі Wi-Fi.З метою забезпечення зручності та оперативності обслуговування суб’єктів звернень, у фойє райдержадміністрації організовано надання супутніх послуг.

Робота в Центрі спрямована на попередження фактів порушення законодавства, тому постійно проводиться методична та роз’яснювальна робота, як для адміністраторів, так і для спеціалістів суб’єктів надання шляхом проведення спільних робочих нарад. Велика увага приділяється підвищенню рівня професіоналізму та обізнаності адміністраторів. Протягом звітного періоду представниками Центру прийнято участь усемінарах , навчальних заходах підвищення кваліфікації.

Так 20 лютого 2018 року адміністратори Центру прийняли участь у робочій зустрічіщодо співпраціГоловного територіального управління юстиції, місцевої влади та громадськості, яка проводилася у Кіцманській РДАпредставниками Головного територіального управління юстиції у Чернівецькій області. Також за ініціативи Головного територіального управління юстиції у Чернівецькій області було взято участь у семінарі – навчанні з питань державної реєстрації нерухомого майна, бізнесу та громадських формувань, крім цього, адміністраторів було проконсультовано в рамках загальнонаціонального правоосвітницького проекту Мін’юсту «Я МАЮ ПРАВО!»Підчас заходу розглянуто проблемні питання, які виникають у адміністраторів центрів надання адміністративних послуг при прийомі та видачі документів у сфері державної реєстрації нерухомого майна та передачі документів для долучення до реєстраційної справи.

Протягом півріччя 2018 року у Чернівецькій ОДА відбулась низка нарад спрямованих на вирішення питань з впровадження реформи децентралізації та удосконалення проблемних питань діяльності центрів надання адміністративних послуг Чернівецької області, участь у яких прийняв керівник Центру надання адміністративних послуг Кіцманської РДА.

Відповідно до необхідності впровадження реформи децентралізації в контексті розширення мережі та послуг Центрів надання адміністративних послуг проведено спільну зустріч з головою Кіцманської ОТГ щодо укладання угоди про співробітництво у сфері надання адміністративних послуг.

Також проведено спільну нараду, «круглий стіл» з представниками Кіцманського РВ УДСНС України у Чернівецькій області з керівниками бізнесових структур, які здійснюють підприємницьку діяльність на території Кіцманського району з обговорення проблемних питань дерегуляції підприємницької діяльності, роз’ясненням основних вимог законодавства у сфері пожежної та техногенної безпеки, зменшення тиску на суб’єкти господарювання, усунення різночитання у визначеннях.

Протягом звітного періоду з метою підвищення кваліфікації у Центрі було проведено 7 внутрішніх навчальних заходів щодо ознайомлення із новинами у діючому законодавстві та щодо впровадження надання нових адміністративних послуг у сфері реєстрації громадських формувань.

Також постійно приймаємо участь в он-лайн курсах. Так, керівником Центру прийнято участь в онлайн-курсі організованому спільноМіністерством економічного розвитку і торгівлі України та Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit та отримано сертифікат підвищення кваліфікації: "Єдині вимоги (стандарт) до якості обслуговування відвідувачів ЦНАП".

З метою розширення спектру послуг, які надаються громадянам та суб’єктам господарювання Чернівецької області, Центром надання адміністративних послуг Кіцманської РДА укладено Угоду про співробітництво у сфері надання адміністративних послуг з Головним управлінням Держпродспоживслужби у Чернівецькій області.

Для поліпшення умов та стандартів надання адміністративних послуг, як мешканцям міста так і жителям району та з метою виявлення суспільної думки щодо ефективності роботи Центру та вивчення очікувань і задоволеності якістю наданих адміністративних послуг запроваджене проведення опитування. Побажання та зауваження також можливо залишити на електронну скриньку Центру.

Зручність, якість та прозорість – такі характеристики мають стати основними критеріями роботи ЦНАПу.

 

Начальник відділу-керівник Центру

надання адміністративних послуг І.В.Антонюк
Інформація
Відвідувачі, Ви так само можете залишити коментарі до даної публікації
Схожі новини:

Контакти

Громадсько-політичний тижневик
"Вільне життя"

Передплатний індекс: 61546

Адреса: 59300, м.Кіцмань,
Чернівецької області,
вул.Незалежності, 62, А.

Тел. (03736) 2-37-05, 2-12-22, 2-15-78,
2-39-72, 099-209-20-82.

web-сайт: www.freelife.cv.ua,
E-mail: free_life@ukr.net


Особистий кабінет
Особистий кабінет