Ірина ПОДОЛЯК: Головне для депутата від «Самопомочі» — бути чесним і професійним
Добавив:
Коментарів: 0
Добавлено: 12-10-2017, 14:42
Переглядів: 7

Народний депутат від «Самопомочі» Ірина Подоляк минулими вихідними побувала на Буковині та завітала в місто Кіцмань, де зустрілася з кандидатами у депутати місцевих рад новостворених ОТГ.

Ірина ПОДОЛЯК: Головне для депутата від «Самопомочі» — бути чесним і професійним

 

— Ви прийняли непросте рішення, яке тягне за собою велику відповідальність: представляти людей, відчувати їхні потреби і намагатися вирішити їх проблеми, — звернулася до кандидатів в депутати Кіцманської та Мамаївської рад ОТГ Ірина Подоляк. — Є дві речі, якими, на мою думку, має володіти депутат від «Самопомочі». Перше — це бути чесною людиною. Просто чесною людиною. І друга необхідна річ — це професійність. Професіоналізм набувається з часом, в тому числі в контактах з іншими людьми. З людьми потрібно близько контактувати, адже часто депутати різних рівнів почувають себе якимись обраними. Ми не обрані, ми вибрані, призначені людьми. Наше головне завдання — зробити життя людей комфортнішим, безпечнішим, кращим. Якщо робити це чесно, професійно, в діалозі з людьми, тоді ви будете мати шану і повагу.

Депутат говорила і про актуальну зараз тему заробітчанства і міграції, адже в будь-який час люди часто виїжджають в пошуках кращої долі і комфортнішого життя. Проте їдуть не всі, тож завдання для нас, тих, хто залишається — зробити в себе в домі, в державі, щоб було чисто, спокійно і «пахло печеними пирогами».

Ірина ПОДОЛЯК: Головне для депутата від «Самопомочі» — бути чесним і професійним

На запитання про нещодавно прийнятий Закон «Про освіту», з приводу якого є неоднозначна реакція національних меншин, зокрема, в Чернівецькій області, Ірина Подоляк відповіла:

 

—Проблеми часто виникають через те, що люди самі, не прочитавши закон, користуються чужими інтерпретаціями. Насправді закон «Про освіту» є дуже м’яким. Люди продовжуватимуть спілкуватись рідною мовою. Діти в садочках і початкових школах навчатимуться рідною мовою (в кого вона яка), але в початковій школі також вивчатиметься українська мова, щоб у середній школі учні могли вивчати українською мовою більше предметів, а в старшій школі вони вільно володіли державною мовою. Щоб ці діти були конкурентні і мали можливість вступати і в українські виші. У вищих навчальних закладах при потребі також буде можливість вивчати, наприклад, румунську мову для працівників медичної сфери. В цьому законі немає жодних з тих страхів, якими маніпулюють і накручують людей. Якщо ми є Українською державою, ми мусимо підтримувати українську мову.

Записала Ольга КУЛЬКО.

Інформація
Відвідувачі, Ви так само можете залишити коментарі до даної публікації
Схожі новини:

Контакти

Громадсько-політичний тижневик
"Вільне життя"

Передплатний індекс: 61546

Адреса: 59300, м.Кіцмань,
Чернівецької області,
вул.Незалежності, 62, А.

Тел. (03736) 2-37-05, 2-12-22, 2-15-78,
2-39-72, 099-209-20-82.

web-сайт: www.freelife.cv.ua,
E-mail: free_life@ukr.net


Особистий кабінет
Особистий кабінет