Майже 4 мільйони гривень з державного бюджету на соціальні об’єкти отримають мешканці Кіцманського району за сприяння народного депутата Івана РИБАКА
Добавив:
Коментарів: 0
Добавлено: 20-07-2017, 14:32
Переглядів: 92

Відповідне рішення прийнято Кабінетом Міністрів України 12 липня 2017 року.

Цього разу кошти будуть спрямовані на заміну даху Мамаївського навчального закладу та Кіцманської художньої школи, а також на капітальний ремонт покрівлі Стрілецькокутського навчального закладу. Частина коштів виділена на капітальний ремонт вулиці Шкільної у с. Суховерхів; вуличне освітлення з встановленням енергоефективних ліхтарів у Брусниці, Оршівцях, Драчинцях та Давидівцях. Також кошти будуть спрямовані на заміну котла, придбання меблів у Валявському ясла-садочку, а також на придбання обладнання для облаштування дитячого майданчика у Кіцманському ясла-садочку "Веселка”. 

Майже 4 мільйони гривень з державного бюджету на соціальні об’єкти отримають мешканці Кіцманського району за сприяння народного депутата Івана РИБАКА

 

За виділені кошти кіцманчани зможуть замінити вікна у Кальнівському та Верхньостановецькому навчальних закладах, а також вікна та двері у Кіцманському та Нижньостанівецькому навчальних закладах.

Як зазначає сам Іван РИБАК, більшість питань порушують самі кіцманчани. Тому увагу Уряду він привертає до необхідних обєктів, враховуючи пропозиціїї мешканців району, що поступають у зверненнях до громадських приймалень народного депутата або під час особистих прийомів.

Окремо необхідно виділити підтримання Кабміном звернення народного депутата щодо виділення коштів на будування спортивних майданчиків у Глиницях, а також у Кіцманському та Реваківському навчально – виховних закладах, адже тепер будуть створені умови для правильного спортивного розвитку вихованців.

Також Іван РИБАК не забуває і про культурний розвиток Кіцманщини, що багата талановитими мешканцями. За рахунок державних коштів буде придбано сцену для Кіцманської міської ради, сценічні костюми для народного аматорського хорового колективу районного будинку народної творчості та дозвілля, а також комп’ютери та мультимедійне обладнання для районного будинку дитячої творчості.

Нагадаємо, що нещодавно за сприяння Івана Рибака більше півтора мільйона гривень було виділено з державного бюджету та спрямовано на соціальні об’єкти Кіцманщини.

Прес – служба народного депутата України

Івана Рибака.

Інформація
Відвідувачі, Ви так само можете залишити коментарі до даної публікації
Схожі новини:

Контакти

Громадсько-політичний тижневик
"Вільне життя"

Передплатний індекс: 61546

Адреса: 59300, м.Кіцмань,
Чернівецької області,
вул.Незалежності, 62, А.

Тел. (03736) 2-37-05, 2-12-22, 2-15-78,
2-39-72, 099-209-20-82.

web-сайт: www.freelife.cv.ua,
E-mail: free_life@ukr.net


Особистий кабінет
Особистий кабінет